Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Raplamaa

Tagasi üles

Raplamaa osakond

Aadress:
Tallinna mnt 14, 79513, Rapla
Telefon:
483 0140
Faks:
483 0154
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Liidi Kallaste infospetsialist Liidi.Kallaste@tootukassa.ee
Viive Toomla infospetsialist Viive.Toomla@tootukassa.ee
Eili Herkel juhtivkonsultant Eili.Herkel@tootukassa.ee
Andrei Mitt tööandjate konsultant Andrei.Mitt@tootukassa.ee
Liia Ründal teenusekonsultant Liia.Ryndal@tootukassa.ee
Pille Vavulski teenusekonsultant Pille.Vavulski@tootukassa.ee
Ele Andok juhtumikorraldaja I Ele.Andok@tootukassa.ee
Monika Pavelson juhtumikorraldaja I Monika.Pavelson@tootukassa.ee
Piret Pihkanen juhtumikorraldaja II Piret.Pihkanen@tootukassa.ee
Liis Tiigirand juhtumikorraldaja II Liis.Tiigirand@tootukassa.ee
Elliko Konno karjäärinõustaja Elliko.Konno@tootukassa.ee
Anneli Viires karjääriinfo spetsialist Anneli.Viires@tootukassa.ee
Katri Buht karjääriinfo spetsialist (ESF) Katri.Buht@tootukassa.ee
Anneli Lenk töövahenduskonsultant Anneli.Lenk@tootukassa.ee
Merle Soosalu töövahenduskonsultant Merle.Soosalu@tootukassa.ee
Urve Vaher töövahenduskonsultant Urve.Vaher@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png