Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Saaremaa

Tagasi üles

Saaremaa osakond

Aadress:
Tallinna 16, 93819, Kuressaare
Telefon:
452 1880
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Ave Reimaa-Lepik osakonnajuhataja Ave.Reimaa-Lepik@tootukassa.ee
Elge Suurem infospetsialist Elge.Suurem@tootukassa.ee
Eliis Paimre juhtumikorraldaja II Eliis.Paimre@tootukassa.ee
Ene Viimsalu karjäärinõustaja tööleping ajutiselt peatatud
Ilme Rattur töövahenduskonsultant Ilme.Rattur@tootukassa.ee
Inna Teresk juhtivkonsultant Inna.Teresk@tootukassa.ee
Kairi Käsk teenusekonsultant Kairi.Kask@tootukassa.ee
Kariine Rifk infospetsialist Kariine.Rifk@tootukassa.ee
Karina Vaiksaar töövahenduskonsultant Karina.Vaiksaar@tootukassa.ee
Kristiina Tänav juhtumikorraldaja II Kristiina.Tanav@tootukassa.ee
Leini Kaal juhtumikorraldaja I Leini.Kaal@tootukassa.ee
Milena Kalamees juhtumikorraldaja I Milena.Kalamees@tootukassa.ee
Õnnela Räim juhtumikorraldaja II onnela.Raim@tootukassa.ee
Triinu Lillepärg tööandjate konsultant Triinu.Lilleparg@tootukassa.ee 4521888
Triinu Putnik karjääriinfo spetsialist Triinu.Putnik@tootukassa.ee
Ursula Rahnik karjäärinõustaja Ursula.Rahnik@tootukassa.ee
Tiiu Kilumets teenusekonsultant Tiiu.Kilumets@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png