Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Saaremaa

Tagasi üles

Saaremaa osakond

Aadress:
Tallinna 16, 93819, Kuressaare
Telefon:
452 1880
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Ave Reimaa-Lepik osakonnajuhataja Ave.Reimaa-Lepik@tootukassa.ee
Elge Suurem infospetsialist Elge.Suurem@tootukassa.ee
Kariine Rifk infospetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Marge Maripuu infospetsialist Marge.Maripuu@tootukassa.ee
Inna Teresk juhtivkonsultant Inna.Teresk@tootukassa.ee
Triinu Lillepärg tööandjate konsultant Triinu.Lilleparg@tootukassa.ee
Kairi Käsk teenusekonsultant Kairi.Kask@tootukassa.ee
Tiiu Kilumets teenusekonsultant Tiiu.Kilumets@tootukassa.ee
Leini Kaal juhtumikorraldaja I Leini.Kaal@tootukassa.ee
Milena Kalamees juhtumikorraldaja I Milena.Kalamees@tootukassa.ee
Eliis Paimre juhtumikorraldaja II Eliis.Paimre@tootukassa.ee
Kristiina Tänav juhtumikorraldaja II Kristiina.Tanav@tootukassa.ee
Õnnela Räim juhtumikorraldaja II onnela.Raim@tootukassa.ee
Ursula Rahnik karjäärinõustaja Ursula.Rahnik@tootukassa.ee
Triinu Putnik karjääriinfo spetsialist Triinu.Putnik@tootukassa.ee
Ilme Rattur töövahenduskonsultant Ilme.Rattur@tootukassa.ee
Karina Vaiksaar töövahenduskonsultant Karina.Vaiksaar@tootukassa.ee
Ene Viimsalu karjäärinõustaja tööleping ajutiselt peatatud

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele 20. oktoobril toimub Online töömess. Bännerile klõpsates jõuate messi lehele (ingliskeelne)   Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele  

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png