Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Tallinn ja Harjumaa

Tagasi üles

Tallinna ja Harjumaa osakond

Aadress:
Pärnu mnt 139/Kohila 8 (Karamelli 6), 11317, Tallinn
Telefon:
614 8650
Faks:
614 8651
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Siim Sarapuu osakonnajuhataja Siim.Sarapuu@tootukassa.ee
Elle Vaarmann osakonnajuhataja abi Elle.Vaarmann@tootukassa.ee
Merle Haug tööandjate konsultant Merle.Haug@tootukassa.ee
Gerli Toomla tööandjate konsultant Gerli.Toomla@tootukassa.ee
Illinor Siebold tööandjate konsultant Illinor.Siebold@tootukassa.ee
Ruth Laos juhtivkonsultant (teenused) Ruth.Laos@tootukassa.ee
Hanna-Liisa Aadamsoo teenusekonsultant Hanna-Liisa.Aadamsoo@tootukassa.ee
Riina Apse teenusekonsultant Riina.Apse@tootukassa.ee
Kaisa Bahmatšev teenusekonsultant Kaisa.Bahmatsev@tootukassa.ee
Kanni Kondio teenusekonsultant Kanni.Kondio@tootukassa.ee
Janne Liik teenusekonsultant Janne.Liik@tootukassa.ee
Kaire Lillend teenusekonsultant Kaire.Lillend@tootukassa.ee
Marleen Linder teenusekonsultant Marleen.Linder@tootukassa.ee
Liis Linnusaar teenusekonsultant Liis.Linnusaar@tootukassa.ee
Irina Markelova teenusekonsultant Irina.Markelova@tootukassa.ee
Irena Oja teenusekonsultant Irena.Oja@tootukassa.ee
Marika Ojanurme teenusekonsultant Marika.Ojanurme@tootukassa.ee
Maarja Reinsalu teenusekonsultant Maarja.Reinsalu@tootukassa.ee
Priscilla Õmblus teenusekonsultant Priscilla.Omblus@tootukassa.ee
Ingrid Anderson teenusekonsultandi abi Ingrid.Anderson@tootukassa.ee
Helju Härmsalu teenusekonsultandi abi Helju.Harmsalu@tootukassa.ee
Katrin Kajak teenusekonsultandi abi Katrin.Kajak@tootukassa.ee
Juta Kallas teenusekonsultandi abi Juta.Kallas@tootukassa.ee
Helje Kureniit teenusekonsultandi abi Helje.Kureniit@tootukassa.ee
Leeli Malm teenusekonsultandi abi Leeli.Malm@tootukassa.ee
Irina Filippova Eures nõustaja Irina.Filippova@tootukassa.ee
Kati Plukk Eures nõustaja Kati.Plukk@tootukassa.ee
Katriin Kukk teenusekonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Marilin Sillak teenusekonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Reet Suviste tööandjate konsultant Reet.Suviste@tootukassa.ee
Elerin Sagar tööharjutuse spetsialist Elerin.Sagar@tootukassa.ee
Eliis Ermel teenusekonsultant Eliis.Ermel@tootukassa.ee

Palume inimestel, kes soovivad tulla Tallinnas töövõime hindamisele, pöörduda võimalusel esmajärjekorras Lilleküla, Tondi või Tähesaju büroosse, kuna sealsed ooteajad on lühemad!

Lilleküla büroo

Aadress:
Metalli 3, 10615, Tallinn
Telefon:
634 8000
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jana Klomann büroojuhataja Jana.Klomann@tootukassa.ee
Mari Kikkerpuu infospetsialist Mari.Kikkerpuu@tootukassa.ee
Margarita Matjuhhova infospetsialist Margarita.Matjuhhova@tootukassa.ee
Marje Pedaste infospetsialist Marje.Pedaste@tootukassa.ee
Aimar Rolf juhtivkonsultant aimar.rolf@tootukassa.ee
Pille Hännikäinen juhtumikorraldaja I Pille.Hannikainen@tootukassa.ee
Natalja Laanet juhtumikorraldaja I Natalja.Laanet@tootukassa.ee
Laura Olek juhtumikorraldaja I Laura.Olek@tootukassa.ee
Marina Ollerma juhtumikorraldaja I Marina.Ollerma@tootukassa.ee
Merle Parts juhtumikorraldaja I Merle.Parts@tootukassa.ee
Robert Rähn juhtumikorraldaja I Robert.Rahn@tootukassa.ee
Elena Koldits juhtumikorraldaja II Elena.Koldits@tootukassa.ee
Svetlana Laidinen juhtumikorraldaja II Svetlana.Laidinen@tootukassa.ee
Margit Machrafi juhtumikorraldaja II Margit.Machrafi@tootukassa.ee
Kristel Ainsalu juhtivkarjäärinõustaja ESF Kristel.Ainsalu@tootukassa.ee
Külli Klara Katariina Jõe karjäärinõustaja Kylli.Joe@tootukassa.ee
Lilia Jakobson karjäärinõustaja (ESF) Lilia.Jakobson@tootukassa.ee
Liina Kirsipuu karjäärinõustaja (ESF) Liina.Kirsipuu@tootukassa.ee
Sigrid Kruus karjäärinõustaja (ESF) tööleping ajutiselt peatatud
Anna-Liisa Lepasepp karjäärinõustaja (ESF) Anna-Liisa.Lepasepp@tootukassa.ee
Pille Pesti karjäärinõustaja (ESF) Pille.Pesti@tootukassa.ee
Anna-Liisa Tiisma karjäärinõustaja (ESF) Anna-Liisa.Tiisma@tootukassa.ee
Jelena Malõgina karjäärinõustaja (ESF) Jelena.Malogina@tootukassa.ee 6348026
Anni Raie karjääriinfo spetsialist (ESF) Anni.Raie@tootukassa.ee
Aet Trei karjääriinfo spetsialist (ESF) Aet.Trei@tootukassa.ee
Irina Tšigir karjääriinfo spetsialist (ESF) Irina.Tsigir@tootukassa.ee
Silja Alas töövahenduskonsultant Silja.Alas@tootukassa.ee
Jelena Gorbatševa karjääriinfo spetsialist Jelena.Gorbatseva@tootukassa.ee
Veronika Kolesnikova töövahenduskonsultant Veronika.Kolesnikova@tootukassa.ee
Marju Lahe töövahenduskonsultant Marju.Lahe@tootukassa.ee
Gerlin Laine töövahenduskonsultant Gerlin.Laine@tootukassa.ee
Talvi Pello töövahenduskonsultant Talvi.Pello@tootukassa.ee
Nele Raudsepp töövahenduskonsultant Nele.Raudsepp@tootukassa.ee
Helju Sibul-Seppä töövahenduskonsultant Helju.Sibul-Seppa@tootukassa.ee
Jelena Virro töövahenduskonsultant Jelena.Virro@tootukassa.ee
Anna Ditman karjääriinfo spetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Julija Smirnova töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Svetlana Protasova töövahenduskonsultant Svetlana.Protasova@tootukassa.ee
Kamilla-Elis Kutnik karjääriinfo spetsialist (ESF) Kamilla-Elis.Kutnik@tootukassa.ee
Olga Romanova töövahenduskonsultant Olga.Romanova@tootukassa.ee

Tõnismäe büroo

Aadress:
Endla 4, 10142, Tallinn
Telefon:
614 7400
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Marika Vihermäe büroojuhataja Marika.Vihermae@tootukassa.ee
Helina Kruberg infospetsialist Helina.Kruberg@tootukassa.ee
Marika Köster infospetsialist Marika.Koster@tootukassa.ee
Eda Rickberg infospetsialist Eda.Rickberg@tootukassa.ee
Anniki Paulus juhtivkonsultant Anniki.Paulus@tootukassa.ee
Eve Ainumäe juhtumikorraldaja II Eve.Ainumae@tootukassa.ee
Anneli Juhkam juhtumikorraldaja I Anneli.Juhkam@tootukassa.ee
Jane Kurbas juhtumikorraldaja I Jane.Kurbas@tootukassa.ee
Jelena Prants juhtumikorraldaja I Jelena.Prants@tootukassa.ee
Sirje Sepp juhtumikorraldaja I Sirje.Sepp@tootukassa.ee
Moonika Tõnisson juhtumikorraldaja I Moonika.Tonisson@tootukassa.ee
Kersti Katkosild juhtumikorraldaja II Kersti.Katkosild@tootukassa.ee
Eda Laumets juhtumikorraldaja II Eda.Laumets@tootukassa.ee
Janika Nepomnjuštšaja juhtumikorraldaja II Janika.Nepomnjustsaja@tootukassa.ee
Tom Rüütel juhtumikorraldaja II Tom.Ryytel@tootukassa.ee
Viktoria Tinnuri juhtumikorraldaja II Viktoria.Tinnuri@tootukassa.ee
Ülle Veljend juhtumikorraldaja II Ylle.Veljend@tootukassa.ee
Eva Rebas karjäärinõustaja Eva.Rebas@tootukassa.ee
Irina Ronk karjäärinõustaja Irina.Ronk@tootukassa.ee
Ljudmila Kondrashova karjääriinfo spetsialist Ljudmila.Kondrashova@tootukassa.ee
Helin Kapsta töövahenduskonsultant Helin.Kapsta@tootukassa.ee
Elina Apsolon juhtumikorraldaja I Elina.Apsolon@tootukassa.ee
Jelena Kokareva töövahenduskonsultant Jelena.Kokareva@tootukassa.ee
Anu Liivand töövahenduskonsultant Anu.Liivand@tootukassa.ee
Janne Perlin töövahenduskonsultant Janne.Perlin@tootukassa.ee
Alexandra Lumiste töövahenduskonsultant Alexandra.Lumiste@tootukassa.ee
Mare Pavelts töövahenduskonsultant Mare.Pavelts@tootukassa.ee
Angela Rebas karjääriinfo spetsialist Angela.Rebas@tootukassa.ee
Jekaterina Revizor töövahenduskonsultant Jekaterina.Revizor@tootukassa.ee
Liis Seeme töövahenduskonsultant Liis.Seeme@tootukassa.ee
Liina Aasma töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Olga Karelsohn töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Liina Karjahärm töövahenduskonsultant Liina.Karjaharm@tootukassa.ee
Ülle Niib töövahenduskonsultant Ylle.Niib@tootukassa.ee
Galina Tuum töövahenduskonsultant Galina.Tuum@tootukassa.ee

Tondi büroo

Aadress:
Pärnu mnt 139/Kohila 8 (Karamelli 6), 11317, Tallinn
Telefon:
614 8680
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Inna Kask büroojuhataja Inna.Kask@tootukassa.ee
Piibe Pajumägi infospetsialist Piibe.Pajumagi@tootukassa.ee
Ülle Valg infospetsialist Ylle.Valg@tootukassa.ee
Kati Madisson juhtivkonsultant Kati.Madisson@tootukassa.ee
Triin Ressar teenusekonsultant Triin.Ressar@tootukassa.ee
Sirje Kaupmees juhtumikorraldaja I Sirje.Kaupmees@tootukassa.ee
Eha Laine juhtumikorraldaja I Eha.Laine@tootukassa.ee
Janika Soots juhtumikorraldaja I Janika.Soots@tootukassa.ee
Anna Averjanov juhtumikorraldaja II Anna.Averjanov@tootukassa.ee
Maria Kuzmina juhtumikorraldaja II Maria.Kuzmina@tootukassa.ee
Maire Pihotalo juhtumikorraldaja II Maire.Pihotalo@tootukassa.ee
Olga Soboleva karjäärinõustaja Olga.Soboleva@tootukassa.ee
Veronika Pillesaar karjääriinfo spetsialist Veronika.Pillesaar@tootukassa.ee
Riina Gross töövahenduskonsultant Riina.Gross@tootukassa.ee
Tatjana Grõndžola töövahenduskonsultant Tatjana.Grondzola@tootukassa.ee
Aigi Hanimägi töövahenduskonsultant Aigi.Hanimagi@tootukassa.ee
Kaire Kivirand töövahenduskonsultant Kaire.Kivirand@tootukassa.ee
Maibell Neemsalu töövahenduskonsultant Maibell.Neemsalu@tootukassa.ee
Karin Oder juhtumikorraldaja I Karin.Oder@tootukassa.ee
Marika Raudvee töövahenduskonsultant Marika.Raudvee@tootukassa.ee
Tiina Sinijärv juhtumikorraldaja I Tiina.Sinijarv@tootukassa.ee
Rita Tšernjavski töövahenduskonsultant Rita.Tsernjavski@tootukassa.ee
Karina Leinuste töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud

Tähesaju büroo

Aadress:
Tähesaju tee 14, 13917, Tallinn
Telefon:
614 7460
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jane Soots büroojuhataja Jane.Soots@tootukassa.ee
Egon Janter infospetsialist Egon.Janter@tootukassa.ee
Ülle Kalme infospetsialist Ylle.Kalme@tootukassa.ee
Liisi Vibu infospetsialist Liisi.Vibu@tootukassa.ee
Kristi Lipard juhtivkonsultant Kristi.Lipard@tootukassa.ee
Anna Boitsova juhtumikorraldaja II Anna.Boitsova@tootukassa.ee
Annika Hiller juhtumikorraldaja II Annika.Hiller@tootukassa.ee
Marit Hõbemägi juhtumikorraldaja I Marit.Hobemagi@tootukassa.ee
Ruth Juhanson juhtumikorraldaja I Ruth.Juhanson@tootukassa.ee
Ekaterina Timoškova juhtumikorraldaja I Ekaterina.Timoskova@tootukassa.ee
Natalja Tuulik juhtumikorraldaja I Natalja.Tuulik@tootukassa.ee
Jelena Grušina juhtumikorraldaja II Jelena.Grusina@tootukassa.ee
Anu Kippar juhtumikorraldaja II Anu.Kippar@tootukassa.ee
Silja Kääramees juhtumikorraldaja II Silja.Kaaramees@tootukassa.ee
Natalja Lizarjova juhtumikorraldaja II Natalja.Lizarjova@tootukassa.ee
Anna-Liina Väkram juhtumikorraldaja II Anna-Liina.Vakram@tootukassa.ee
Piret Valgma karjäärinõustaja Piret.Valgma@tootukassa.ee
Lemme-Getter Bogatkin karjääriinfo spetsialist Lemme-Getter.Bogatkin@tootukassa.ee
Anastasia Dvorkina töövahenduskonsultant Anastasia.Dvorkina@tootukassa.ee
Maria Fjodorova juhtumikorraldaja I Maria.Fjodorova@tootukassa.ee
Violetta Jääger töövahenduskonsultant Violetta.Jaager@tootukassa.ee
Alla Jermilova töövahenduskonsultant Alla.Jermilova@tootukassa.ee
Nadežda Gluškova töövahenduskonsultant Nadezda.Gluskova@tootukassa.ee
Karmen Klee töövahenduskonsultant Karmen.Klee@tootukassa.ee
Kristi Lindam töövahenduskonsultant Kristi.Lindam@tootukassa.ee
Eelo Salus töövahenduskonsultant Eelo.Salus@tootukassa.ee
Alla Siirak juhtumikorraldaja I Alla.Siirak@tootukassa.ee
Mona-Marie Vaserik töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Linda Algmaa töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Mari Sass töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Rita Tegova töövahenduskonsultant Rita.Tegova@tootukassa.ee
Jelena Ilyuchenko töövahenduskonsultant Jelena.Ilyuchenko@tootukassa.ee
Lene Tingas juhtumikorraldaja I Lene.Tingas@tootukassa.ee
Mare Pihlak juhtumikorraldaja II Mare.Pihlak@tootukassa.ee
Diana Melder töövahenduskonsultant Diana.Melder@tootukassa.ee
Jekaterina Ilo karjääriinfo spetsialist Jekaterina.Ilo@tootukassa.ee
Tatjana Smirnova töövahenduskonsultant Tatjana.Smirnova@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png