Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Tallinn ja Harjumaa

Tagasi üles

Tallinna ja Harjumaa osakond

Aadress:
Pärnu mnt 139/Kohila 8 (Karamelli 6), 11317, Tallinn
Telefon:
614 8650
Faks:
614 8651
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Siim Sarapuu osakonnajuhataja Siim.Sarapuu@tootukassa.ee
Elle Vaarmann osakonnajuhataja abi Elle.Vaarmann@tootukassa.ee
Merle Haug juhtivkonsultant (tööandjad) Merle.Haug@tootukassa.ee
Gerli Toomla-Pähklemäe tööandjate konsultant Gerli.Toomla-Pahklemae@tootukassa.ee
Illinor Siebold tööandjate konsultant Illinor.Siebold@tootukassa.ee
Reet Suviste tööandjate konsultant Reet.Suviste@tootukassa.ee
Ruth Laos juhtivkonsultant (tööandjad) tööleping ajutiselt peatatud
Riina Apse juhtivkonsultant (teenused) Riina.Apse@tootukassa.ee
Kaisa Bahmatšev teenusekonsultant Kaisa.Bahmatsev@tootukassa.ee
Kanni Kondio teenusekonsultant Kanni.Kondio@tootukassa.ee
Janne Liik teenusekonsultant Janne.Liik@tootukassa.ee
Kaire Lillend teenusekonsultant Kaire.Lillend@tootukassa.ee
Liis Linnusaar teenusekonsultant Liis.Linnusaar@tootukassa.ee
Irina Markelova teenusekonsultant Irina.Markelova@tootukassa.ee
Irena Oja teenusekonsultant Irena.Oja@tootukassa.ee
Maarja Reinsalu teenusekonsultant Maarja.Reinsalu@tootukassa.ee
Eliis Ermel teenusekonsultant Eliis.Ermel@tootukassa.ee
Helju Härmsalu teenusekonsultandi abi Helju.Harmsalu@tootukassa.ee
Katrin Kajak teenusekonsultandi abi Katrin.Kajak@tootukassa.ee
Juta Kallas teenusekonsultandi abi Juta.Kallas@tootukassa.ee
Helje Kureniit teenusekonsultandi abi Helje.Kureniit@tootukassa.ee
Leeli Malm teenusekonsultandi abi Leeli.Malm@tootukassa.ee
Kati Plukk Eures nõustaja Kati.Plukk@tootukassa.ee
Elerin Sagar juhtivkonsultant (teenused) Elerin.Sagar@tootukassa.ee
Katriin Kukk teenusekonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Marilin Sillak teenusekonsultant Marilin.Sillak@tootukassa.ee
Kirill Nimtšuk tööandjate konsultant Kirill.Nimtsuk@tootukassa.ee
Aili Rink teenusekonsultant Aili.Rink@tootukassa.ee
Kätlin Alamets tööandjate konsultant Katlin.Alamets@tootukassa.ee 6147978
Kerli Kriibi teenusekonsultant Kerli.Kriibi@tootukassa.ee
Tiina Vahtramäe teenusekonsultandi abi Tiina.Vahtramae@tootukassa.ee
Külli Tell teenusekonsultandi abi Kylli.Tell@tootukassa.ee
Mari Sass teenusekonsultant Mari.Sass@tootukassa.ee
Marit Hõbemägi teenusekonsultant Marit.Hobemagi@tootukassa.ee
Karmen Klee teenusekonsultant Karmen.Klee@tootukassa.ee
Pavel Batšu teenusekonsultant Pavel.Batsu@tootukassa.ee

Palume inimestel, kes soovivad tulla Tallinnas töövõime hindamisele, pöörduda võimalusel esmajärjekorras Lilleküla, Tondi või Tähesaju büroosse, kuna sealsed ooteajad on lühemad!

Lilleküla büroo

Aadress:
Metalli 3, 10615, Tallinn
Telefon:
634 8000
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jana Klomann büroojuhataja Jana.Klomann@tootukassa.ee
Mari Kikkerpuu infospetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Veronika Kolesnikova infospetsialist Veronika.Kolesnikova@tootukassa.ee
Karina Kornõševa infospetsialist Karina.Kornoseva@tootukassa.ee
Margarita Matjuhhova infospetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Aet Trei juhtivkonsultant Aet.Trei@tootukassa.ee
Pille Hännikäinen juhtumikorraldaja I Pille.Hannikainen@tootukassa.ee
Laura Olek juhtumikorraldaja I Laura.Olek@tootukassa.ee
Marina Ollerma juhtumikorraldaja I Marina.Ollerma@tootukassa.ee
Merle Parts juhtumikorraldaja I Merle.Parts@tootukassa.ee
Elena Koldits juhtivkonsultant Elena.Koldits@tootukassa.ee
Svetlana Laidinen juhtumikorraldaja II Svetlana.Laidinen@tootukassa.ee
Margit Machrafi juhtumikorraldaja II Margit.Machrafi@tootukassa.ee
Silja Alas juhtumikorraldaja II Silja.Alas@tootukassa.ee
Kristel Ainsalu juhtivkarjäärinõustaja ESF Kristel.Ainsalu@tootukassa.ee
Külli Klara Katariina Jõe karjäärinõustaja Kylli.Joe@tootukassa.ee
Marje Pedaste karjäärinõustaja (ESF) Marje.Pedaste@tootukassa.ee
Lilia Jakobson karjäärinõustaja (ESF) tööleping ajutiselt peatatud
Anna-Liisa Lepasepp karjäärinõustaja (ESF) Anna-Liisa.Lepasepp@tootukassa.ee
Pille Pesti karjäärinõustaja (ESF) Pille.Pesti@tootukassa.ee
Anna-Liisa Tiisma karjäärinõustaja (ESF) Anna-Liisa.Tiisma@tootukassa.ee
Jelena Malõgina karjäärinõustaja (ESF) Jelena.Malogina@tootukassa.ee
Jelena Gorbatševa karjäärinõustaja (ESF) Jelena.Gorbatseva@tootukassa.ee 6348037
Talvi Pello töövahenduskonsultant Talvi.Pello@tootukassa.ee
Nele Raudsepp töövahenduskonsultant Nele.Raudsepp@tootukassa.ee
Helju Sibul-Seppä töövahenduskonsultant Helju.Sibul-Seppa@tootukassa.ee
Olga Romanova töövahenduskonsultant Olga.Romanova@tootukassa.ee
Natalja Lopatina juhtumikorraldaja II Natalja.Lopatina@tootukassa.ee
Olesja Suimets juhtumikorraldaja II Olesja.Suimets@tootukassa.ee
Evelin Jänes infospetsialist Evelin.Janes@tootukassa.ee
Sigrid Kruus karjäärinõustaja (ESF) tööleping ajutiselt peatatud
Anna Ditman karjääriinfo spetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Argo Bachfeldt karjääriinfo spetsialist (ESF) Argo.Bachfeldt@tootukassa.ee
Olga Mitt juhtumikorraldaja I Olga.Mitt@tootukassa.ee
Johannes Vergi karjääriinfo spetsialist (ESF) Johannes.Vergi@tootukassa.ee
Krista Niit karjääriinfo spetsialist (ESF) Krista.Niit@tootukassa.ee
Ly Tilk töövahenduskonsultant Ly.Tilk@tootukassa.ee
Raili Nugis töövahenduskonsultant Raili.Nugis@tootukassa.ee
Natalja Nazarov juhtumikorraldaja I Natalja.Nazarov@tootukassa.ee
Vladislav Fjodorov töövahenduskonsultant Vladislav.Fjodorov@tootukassa.ee
Marju Lahe töövahenduskonsultant Marju.Lahe@tootukassa.ee
Jelena Virro töövahenduskonsultant Jelena.Virro@tootukassa.ee
Robert Rähn juhtumikorraldaja II Robert.Rahn@tootukassa.ee
Gerlin Laine töövahenduskonsultant Gerlin.Laine@tootukassa.ee
Diana Ossadtšaja karjääriinfo spetsialist (ESF) Diana.Ossadtsaja@tootukassa.ee

Tõnismäe büroo

Aadress:
Endla 4, 10142, Tallinn
Telefon:
614 7400
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Marika Köster infospetsialist Marika.Koster@tootukassa.ee
Eda Rickberg infospetsialist Eda.Rickberg@tootukassa.ee
Elina Apsolon töövahenduskonsultant Elina.Apsolon@tootukassa.ee
Jane Kurbas juhtumikorraldaja II Jane.Kurbas@tootukassa.ee
Anu Liivand juhtumikorraldaja I Anu.Liivand@tootukassa.ee
Jelena Prants karjääriinfo spetsialist Jelena.Prants@tootukassa.ee
Sirje Sepp juhtumikorraldaja I Sirje.Sepp@tootukassa.ee
Moonika Tõnisson juhtumikorraldaja I Moonika.Tonisson@tootukassa.ee
Kersti Katkosild juhtumikorraldaja II Kersti.Katkosild@tootukassa.ee
Eda Laumets juhtumikorraldaja II Eda.Laumets@tootukassa.ee
Janika Nepomnjuštšaja juhtumikorraldaja II Janika.Nepomnjustsaja@tootukassa.ee
Tom Rüütel juhtumikorraldaja II Tom.Ryytel@tootukassa.ee
Viktoria Tinnuri juhtumikorraldaja II Viktoria.Tinnuri@tootukassa.ee
Ülle Veljend juhtumikorraldaja II Ylle.Veljend@tootukassa.ee
Eve Ainumäe juhtumikorraldaja II Eve.Ainumae@tootukassa.ee
Krista Ankru juhtivkonsultant Krista.Ankru@tootukassa.ee
Marika Ojanurme karjäärinõustaja Marika.Ojanurme@tootukassa.ee
Angela Rebas karjääriinfo spetsialist Angela.Rebas@tootukassa.ee
Helin Kapsta töövahenduskonsultant Helin.Kapsta@tootukassa.ee
Alexandra Lumiste töövahenduskonsultant Alexandra.Lumiste@tootukassa.ee
Jekaterina Revizor töövahenduskonsultant Jekaterina.Revizor@tootukassa.ee
Galina Tuum töövahenduskonsultant Galina.Tuum@tootukassa.ee
Ülle Niib töövahenduskonsultant Ylle.Niib@tootukassa.ee
Liina Aasma töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Irena Rõmmel juhtumikorraldaja I Irena.Rommel@tootukassa.ee
Marika Vihermäe büroojuhataja Marika.Vihermae@tootukassa.ee
Sirje Kündre juhtumikorraldaja I Sirje.Kundre@tootukassa.ee
Diana Loit juhtumikorraldaja I Diana.Loit@tootukassa.ee
Maie Koroljova juhtumikorraldaja I Maie.Koroljova@tootukassa.ee
Anniki Paulus juhtivkonsultant Anniki.Paulus@tootukassa.ee
Mare Pavelts töövahenduskonsultant Mare.Pavelts@tootukassa.ee
Janne Perlin töövahenduskonsultant Janne.Perlin@tootukassa.ee
Helina Kruberg infospetsialist Helina.Kruberg@tootukassa.ee
Jelena Kokareva töövahenduskonsultant Jelena.Kokareva@tootukassa.ee
Irina Ronk karjäärinõustaja Irina.Ronk@tootukassa.ee
Olga Karelsohn juhtumikorraldaja II Olga.Karelsohn@tootukassa.ee

Tondi büroo

Aadress:
Pärnu mnt 139/Kohila 8 (Karamelli 6), 11317, Tallinn
Telefon:
614 8680
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Inna Kask büroojuhataja Inna.Kask@tootukassa.ee
Piibe Pajumägi infospetsialist Piibe.Pajumagi@tootukassa.ee
Ülle Valg infospetsialist Ylle.Valg@tootukassa.ee
Kati Madisson juhtivkonsultant Kati.Madisson@tootukassa.ee
Triin Ressar juhtivkonsultant Triin.Ressar@tootukassa.ee
Janika Soots juhtumikorraldaja I Janika.Soots@tootukassa.ee
Aigi Hanimägi juhtumikorraldaja I Aigi.Hanimagi@tootukassa.ee
Riina Gross juhtumikorraldaja I Riina.Gross@tootukassa.ee
Anna Averjanov juhtumikorraldaja II Anna.Averjanov@tootukassa.ee
Karin Oder juhtumikorraldaja I Karin.Oder@tootukassa.ee
Maria Kuzmina juhtumikorraldaja II Maria.Kuzmina@tootukassa.ee
Maire Pihotalo juhtumikorraldaja II Maire.Pihotalo@tootukassa.ee
Veronika Pillesaar juhtumikorraldaja II Veronika.Pillesaar@tootukassa.ee
Olga Soboleva karjäärinõustaja Olga.Soboleva@tootukassa.ee
Kaire Kivirand töövahenduskonsultant Kaire.Kivirand@tootukassa.ee
Marika Raudvee töövahenduskonsultant Marika.Raudvee@tootukassa.ee
Rita Tšernjavski töövahenduskonsultant Rita.Tsernjavski@tootukassa.ee
Karina Leinuste töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Leili Uusmees-Ivanov töövahenduskonsultant Leili.Uusmees-Ivanov@tootukassa.ee
Arno-Marko Miller töövahenduskonsultant Arno-Marko.Miller@tootukassa.ee
Mari-Ann Aren töövahenduskonsultant Mari-Ann.Aren@tootukassa.ee
Viktoria Kulma töövahenduskonsultant Viktoria.Kulma@tootukassa.ee
Ülle Lauton töövahenduskonsultant Ylle.Lauton@tootukassa.ee
Piret Pihkanen juhtumikorraldaja II Piret.Pihkanen@tootukassa.ee
Margarita Žinkovskaja töövahenduskonsultant Margarita.Zinkovskaja@tootukassa.ee
Ilona Torm-Vainov karjääriinfo spetsialist Ilona.Torm-Vainov@tootukassa.ee

Tähesaju büroo

Aadress:
Tähesaju tee 14, 13917, Tallinn
Telefon:
614 7460
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jane Soots büroojuhataja Jane.Soots@tootukassa.ee
Egon Janter infospetsialist Egon.Janter@tootukassa.ee
Ülle Kalme infospetsialist Ylle.Kalme@tootukassa.ee
Kristi Lipard juhtivkonsultant Kristi.Lipard@tootukassa.ee
Liisi Vibu juhtumikorraldaja I Liisi.Vibu@tootukassa.ee
Maria Fjodorova juhtumikorraldaja I Maria.Fjodorova@tootukassa.ee
Ekaterina Nurmsalu juhtumikorraldaja I Ekaterina.Nurmsalu@tootukassa.ee
Alla Siirak juhtumikorraldaja II Alla.Siirak@tootukassa.ee
Natalja Tuulik juhtumikorraldaja I Natalja.Tuulik@tootukassa.ee
Anna Boitsova juhtumikorraldaja II Anna.Boitsova@tootukassa.ee
Anastasia Dvorkina juhtumikorraldaja II Anastasia.Dvorkina@tootukassa.ee
Jelena Grušina juhtumikorraldaja II Jelena.Grusina@tootukassa.ee
Annika Hiller juhtumikorraldaja II Annika.Hiller@tootukassa.ee
Anu Kippar juhtumikorraldaja II Anu.Kippar@tootukassa.ee
Natalja Lizarjova juhtumikorraldaja II Natalja.Lizarjova@tootukassa.ee
Anna-Liina Väkram juhtivkonsultant Anna-Liina.Vakram@tootukassa.ee
Mare Pihlak juhtumikorraldaja II Mare.Pihlak@tootukassa.ee
Lemme-Getter Bogatkin karjäärinõustaja Lemme-Getter.Bogatkin@tootukassa.ee
Jekaterina Ilo karjääriinfo spetsialist Jekaterina.Ilo@tootukassa.ee
Violetta Jääger töövahenduskonsultant Violetta.Jaager@tootukassa.ee
Alla Jermilova töövahenduskonsultant Alla.Jermilova@tootukassa.ee
Nadežda Gluškova töövahenduskonsultant Nadezda.Gluskova@tootukassa.ee
Eelo Salus juhtumikorraldaja I Eelo.Salus@tootukassa.ee
Rita Tegova juhtumikorraldaja I Rita.Tegova@tootukassa.ee
Mona-Marie Vaserik töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Linda Algmaa töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Diana Melder töövahenduskonsultant Diana.Melder@tootukassa.ee
Tatjana Smirnova töövahenduskonsultant Tatjana.Smirnova@tootukassa.ee
Helena Kõresaar töövahenduskonsultant Helena.Koresaar@tootukassa.ee
Ruth Juhanson juhtumikorraldaja I tööleping ajutiselt peatatud
Kristi Lindam töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Viktoria Belous töövahenduskonsultant Viktoria.Belous@tootukassa.ee
Katrina Zahharov-Todurov juhtumikorraldaja I Katrina.Zahharov-Todurov@tootukassa.ee
Ellen Müürsepp töövahenduskonsultant Ellen.Myyrsepp@tootukassa.ee
Olga Pastuškova infospetsialist Olga.Pastuskova@tootukassa.ee
Anita Vassijeva juhtumikorraldaja II Anita.Vassijeva@tootukassa.ee
Silja Kääramees juhtumikorraldaja II Silja.Kaaramees@tootukassa.ee
Kaija Põder töövahenduskonsultant Kaija.Poder@tootukassa.ee

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png