Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Tallinn ja Harjumaa

Tagasi üles

Tallinna ja Harjumaa osakond

Aadress:
Pärnu mnt 139/Kohila 8 (Karamelli 6), 11317, Tallinn
Telefon:
614 8650
Faks:
614 8651
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Siim Sarapuu osakonnajuhataja Siim.Sarapuu@tootukassa.ee
Elle Vaarmann osakonnajuhataja abi Elle.Vaarmann@tootukassa.ee
Merle Haug tööandjate konsultant Merle.Haug@tootukassa.ee
Gerli Toomla tööandjate konsultant Gerli.Toomla@tootukassa.ee
Illinor Siebold tööandjate konsultant Illinor.Siebold@tootukassa.ee
Reet Suviste tööandjate konsultant Reet.Suviste@tootukassa.ee
Ruth Laos juhtivkonsultant (teenused) Ruth.Laos@tootukassa.ee
Hanna-Liisa Aadamsoo teenusekonsultant Hanna-Liisa.Aadamsoo@tootukassa.ee
Riina Apse teenusekonsultant Riina.Apse@tootukassa.ee
Kaisa Bahmatšev teenusekonsultant Kaisa.Bahmatsev@tootukassa.ee
Kanni Kondio teenusekonsultant Kanni.Kondio@tootukassa.ee
Janne Liik teenusekonsultant Janne.Liik@tootukassa.ee
Kaire Lillend teenusekonsultant Kaire.Lillend@tootukassa.ee
Marleen Linder teenusekonsultant Marleen.Linder@tootukassa.ee
Liis Linnusaar teenusekonsultant Liis.Linnusaar@tootukassa.ee
Irina Markelova teenusekonsultant Irina.Markelova@tootukassa.ee
Irena Oja teenusekonsultant Irena.Oja@tootukassa.ee
Maarja Reinsalu teenusekonsultant Maarja.Reinsalu@tootukassa.ee
Priscilla Õmblus teenusekonsultant Priscilla.Omblus@tootukassa.ee
Eliis Ermel teenusekonsultant Eliis.Ermel@tootukassa.ee
Ingrid Anderson teenusekonsultandi abi Ingrid.Anderson@tootukassa.ee
Helju Härmsalu teenusekonsultandi abi Helju.Harmsalu@tootukassa.ee
Katrin Kajak teenusekonsultandi abi Katrin.Kajak@tootukassa.ee
Juta Kallas teenusekonsultandi abi Juta.Kallas@tootukassa.ee
Helje Kureniit teenusekonsultandi abi Helje.Kureniit@tootukassa.ee
Leeli Malm teenusekonsultandi abi Leeli.Malm@tootukassa.ee
Kati Plukk Eures nõustaja Kati.Plukk@tootukassa.ee
Elerin Sagar tööharjutuse spetsialist Elerin.Sagar@tootukassa.ee
Katriin Kukk teenusekonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Marilin Sillak teenusekonsultant tööleping ajutiselt peatatud

Palume inimestel, kes soovivad tulla Tallinnas töövõime hindamisele, pöörduda võimalusel esmajärjekorras Lilleküla, Tondi või Tähesaju büroosse, kuna sealsed ooteajad on lühemad!

Lilleküla büroo

Aadress:
Metalli 3, 10615, Tallinn
Telefon:
634 8000
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jana Klomann büroojuhataja Jana.Klomann@tootukassa.ee
Mari Kikkerpuu infospetsialist Mari.Kikkerpuu@tootukassa.ee
Veronika Kolesnikova infospetsialist Veronika.Kolesnikova@tootukassa.ee
Karina Kornõševa infospetsialist Karina.Kornoseva@tootukassa.ee
Margarita Matjuhhova infospetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Aet Trei juhtivkonsultant Aet.Trei@tootukassa.ee
Pille Hännikäinen juhtumikorraldaja I Pille.Hannikainen@tootukassa.ee
Natalja Nazarov juhtumikorraldaja I Natalja.Nazarov@tootukassa.ee
Laura Olek juhtumikorraldaja I Laura.Olek@tootukassa.ee
Marina Ollerma juhtumikorraldaja I Marina.Ollerma@tootukassa.ee
Merle Parts juhtumikorraldaja I Merle.Parts@tootukassa.ee
Robert Rähn juhtumikorraldaja I Robert.Rahn@tootukassa.ee
Elena Koldits juhtumikorraldaja II Elena.Koldits@tootukassa.ee
Svetlana Laidinen juhtumikorraldaja II Svetlana.Laidinen@tootukassa.ee
Margit Machrafi juhtumikorraldaja II Margit.Machrafi@tootukassa.ee
Silja Alas juhtumikorraldaja II Silja.Alas@tootukassa.ee
Kristel Ainsalu juhtivkarjäärinõustaja ESF Kristel.Ainsalu@tootukassa.ee
Külli Klara Katariina Jõe karjäärinõustaja Kylli.Joe@tootukassa.ee
Marje Pedaste karjäärinõustaja (ESF) Marje.Pedaste@tootukassa.ee
Lilia Jakobson karjäärinõustaja (ESF) Lilia.Jakobson@tootukassa.ee
Anna-Liisa Lepasepp karjäärinõustaja (ESF) Anna-Liisa.Lepasepp@tootukassa.ee
Pille Pesti karjäärinõustaja (ESF) Pille.Pesti@tootukassa.ee
Anna-Liisa Tiisma karjäärinõustaja (ESF) Anna-Liisa.Tiisma@tootukassa.ee
Jelena Malõgina karjäärinõustaja (ESF) Jelena.Malogina@tootukassa.ee
Anni Raie karjääriinfo spetsialist (ESF) Anni.Raie@tootukassa.ee
Irina Tšigir karjääriinfo spetsialist (ESF) Irina.Tsigir@tootukassa.ee
Jelena Gorbatševa karjääriinfo spetsialist Jelena.Gorbatseva@tootukassa.ee
Marju Lahe töövahenduskonsultant Marju.Lahe@tootukassa.ee
Gerlin Laine töövahenduskonsultant Gerlin.Laine@tootukassa.ee
Talvi Pello töövahenduskonsultant Talvi.Pello@tootukassa.ee
Nele Raudsepp töövahenduskonsultant Nele.Raudsepp@tootukassa.ee
Helju Sibul-Seppä töövahenduskonsultant Helju.Sibul-Seppa@tootukassa.ee
Jelena Virro töövahenduskonsultant Jelena.Virro@tootukassa.ee
Olga Romanova töövahenduskonsultant Olga.Romanova@tootukassa.ee
Svetlana Protasova töövahenduskonsultant Svetlana.Protasova@tootukassa.ee
Jana Ravell juhtumikorraldaja II Jana.Ravell@tootukassa.ee
Natalja Lopatina juhtumikorraldaja II Natalja.Lopatina@tootukassa.ee
Olesja Suimets töövahenduskonsultant Olesja.Suimets@tootukassa.ee
Evelin Jänes töövahenduskonsultant Evelin.Janes@tootukassa.ee
Sigrid Kruus karjäärinõustaja (ESF) tööleping ajutiselt peatatud
Anna Ditman karjääriinfo spetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Julija Smirnova töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud

Tõnismäe büroo

Aadress:
Endla 4, 10142, Tallinn
Telefon:
614 7400
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Marika Vihermäe büroojuhataja Marika.Vihermae@tootukassa.ee
Helina Kruberg infospetsialist Helina.Kruberg@tootukassa.ee
Marika Köster infospetsialist Marika.Koster@tootukassa.ee
Eda Rickberg infospetsialist Eda.Rickberg@tootukassa.ee
Anniki Paulus juhtivkonsultant Anniki.Paulus@tootukassa.ee
Elina Apsolon juhtumikorraldaja I Elina.Apsolon@tootukassa.ee
Anneli Juhkam juhtumikorraldaja I Anneli.Juhkam@tootukassa.ee
Jane Kurbas juhtumikorraldaja II Jane.Kurbas@tootukassa.ee
Anu Liivand juhtumikorraldaja I Anu.Liivand@tootukassa.ee
Jelena Prants juhtumikorraldaja I Jelena.Prants@tootukassa.ee
Sirje Sepp juhtumikorraldaja I Sirje.Sepp@tootukassa.ee
Moonika Tõnisson juhtumikorraldaja I Moonika.Tonisson@tootukassa.ee
Kersti Katkosild juhtumikorraldaja II Kersti.Katkosild@tootukassa.ee
Eda Laumets juhtumikorraldaja II Eda.Laumets@tootukassa.ee
Janika Nepomnjuštšaja juhtumikorraldaja II Janika.Nepomnjustsaja@tootukassa.ee
Tom Rüütel juhtumikorraldaja II Tom.Ryytel@tootukassa.ee
Viktoria Tinnuri juhtumikorraldaja II Viktoria.Tinnuri@tootukassa.ee
Ülle Veljend juhtumikorraldaja II Ylle.Veljend@tootukassa.ee
Eve Ainumäe juhtumikorraldaja II Eve.Ainumae@tootukassa.ee
Krista Ankru juhtumikorraldaja II Krista.Ankru@tootukassa.ee
Marika Ojanurme karjäärinõustaja Marika.Ojanurme@tootukassa.ee
Irina Ronk karjäärinõustaja Irina.Ronk@tootukassa.ee
Ljudmila Kondrashova karjääriinfo spetsialist Ljudmila.Kondrashova@tootukassa.ee
Angela Rebas karjääriinfo spetsialist Angela.Rebas@tootukassa.ee
Helin Kapsta töövahenduskonsultant Helin.Kapsta@tootukassa.ee
Jelena Kokareva töövahenduskonsultant Jelena.Kokareva@tootukassa.ee
Janne Perlin töövahenduskonsultant Janne.Perlin@tootukassa.ee
Alexandra Lumiste töövahenduskonsultant Alexandra.Lumiste@tootukassa.ee
Mare Pavelts töövahenduskonsultant Mare.Pavelts@tootukassa.ee
Jekaterina Revizor töövahenduskonsultant Jekaterina.Revizor@tootukassa.ee
Liis Seeme töövahenduskonsultant Liis.Seeme@tootukassa.ee
Galina Tuum töövahenduskonsultant Galina.Tuum@tootukassa.ee
Ülle Niib töövahenduskonsultant Ylle.Niib@tootukassa.ee
Liina Aasma töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Olga Karelsohn töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud

Tondi büroo

Aadress:
Pärnu mnt 139/Kohila 8 (Karamelli 6), 11317, Tallinn
Telefon:
614 8680
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Inna Kask büroojuhataja Inna.Kask@tootukassa.ee
Piibe Pajumägi infospetsialist Piibe.Pajumagi@tootukassa.ee
Ülle Valg infospetsialist Ylle.Valg@tootukassa.ee
Kati Madisson juhtivkonsultant Kati.Madisson@tootukassa.ee
Triin Ressar teenusekonsultant Triin.Ressar@tootukassa.ee
Janika Soots juhtumikorraldaja I Janika.Soots@tootukassa.ee
Aigi Hanimägi juhtumikorraldaja I Aigi.Hanimagi@tootukassa.ee
Riina Gross juhtumikorraldaja I Riina.Gross@tootukassa.ee
Anna Averjanov juhtumikorraldaja II Anna.Averjanov@tootukassa.ee
Karin Oder juhtumikorraldaja I Karin.Oder@tootukassa.ee
Maria Kuzmina juhtumikorraldaja II Maria.Kuzmina@tootukassa.ee
Maire Pihotalo juhtumikorraldaja II Maire.Pihotalo@tootukassa.ee
Veronika Pillesaar juhtumikorraldaja II Veronika.Pillesaar@tootukassa.ee
Olga Soboleva karjäärinõustaja Olga.Soboleva@tootukassa.ee
Kaire Kivirand töövahenduskonsultant Kaire.Kivirand@tootukassa.ee
Maibell Neemsalu töövahenduskonsultant Maibell.Neemsalu@tootukassa.ee
Marika Raudvee töövahenduskonsultant Marika.Raudvee@tootukassa.ee
Rita Tšernjavski töövahenduskonsultant Rita.Tsernjavski@tootukassa.ee
Leini Tiik töövahenduskonsultant Leini.Tiik@tootukassa.ee
Linda Õisman töövahenduskonsultant Linda.Oisman@tootukassa.ee
Ekaterina Vasina töövahenduskonsultant Ekaterina.Vasina@tootukassa.ee
Karina Leinuste töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Ülle Lauton töövahenduskonsultant Ylle.Lauton@tootukassa.ee
Piret Pihkanen juhtumikorraldaja II Piret.Pihkanen@tootukassa.ee

Tähesaju büroo

Aadress:
Tähesaju tee 14, 13917, Tallinn
Telefon:
614 7460
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jane Soots büroojuhataja Jane.Soots@tootukassa.ee
Egon Janter infospetsialist Egon.Janter@tootukassa.ee
Ülle Kalme infospetsialist Ylle.Kalme@tootukassa.ee
Kristi Lipard juhtivkonsultant Kristi.Lipard@tootukassa.ee
Liisi Vibu juhtumikorraldaja I Liisi.Vibu@tootukassa.ee
Maria Fjodorova juhtumikorraldaja I Maria.Fjodorova@tootukassa.ee
Marit Hõbemägi juhtumikorraldaja I Marit.Hobemagi@tootukassa.ee
Ekaterina Timoškova juhtumikorraldaja I Ekaterina.Timoskova@tootukassa.ee
Alla Siirak juhtumikorraldaja I Alla.Siirak@tootukassa.ee
Lene Tingas juhtumikorraldaja I Lene.Tingas@tootukassa.ee
Natalja Tuulik juhtumikorraldaja I Natalja.Tuulik@tootukassa.ee
Anna Boitsova juhtumikorraldaja II Anna.Boitsova@tootukassa.ee
Anastasia Dvorkina juhtumikorraldaja II Anastasia.Dvorkina@tootukassa.ee
Jelena Grušina juhtumikorraldaja II Jelena.Grusina@tootukassa.ee
Annika Hiller juhtumikorraldaja II Annika.Hiller@tootukassa.ee
Anu Kippar juhtumikorraldaja II Anu.Kippar@tootukassa.ee
Natalja Lizarjova juhtumikorraldaja II Natalja.Lizarjova@tootukassa.ee
Anna-Liina Väkram juhtumikorraldaja II Anna-Liina.Vakram@tootukassa.ee
Mare Pihlak juhtumikorraldaja II Mare.Pihlak@tootukassa.ee
Piret Valgma karjäärinõustaja Piret.Valgma@tootukassa.ee
Lemme-Getter Bogatkin karjääriinfo spetsialist Lemme-Getter.Bogatkin@tootukassa.ee
Jekaterina Ilo karjääriinfo spetsialist Jekaterina.Ilo@tootukassa.ee
Violetta Jääger töövahenduskonsultant Violetta.Jaager@tootukassa.ee
Alla Jermilova töövahenduskonsultant Alla.Jermilova@tootukassa.ee
Nadežda Gluškova töövahenduskonsultant Nadezda.Gluskova@tootukassa.ee
Karmen Klee töövahenduskonsultant Karmen.Klee@tootukassa.ee
Eelo Salus töövahenduskonsultant Eelo.Salus@tootukassa.ee
Rita Tegova juhtumikorraldaja I Rita.Tegova@tootukassa.ee
Mona-Marie Vaserik töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Linda Algmaa töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Mari Sass töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Diana Melder töövahenduskonsultant Diana.Melder@tootukassa.ee
Tatjana Smirnova töövahenduskonsultant Tatjana.Smirnova@tootukassa.ee
Helena Kõresaar töövahenduskonsultant Helena.Koresaar@tootukassa.ee
Ruth Juhanson juhtumikorraldaja I tööleping ajutiselt peatatud
Kristi Lindam töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Olga Pastuškova infospetsialist Olga.Pastuskova@tootukassa.ee
Silja Kääramees juhtumikorraldaja II Silja.Kaaramees@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele Õige aeg on õppida! Tahad elult midagi enamat, aga teadmisi napib? Tule 1. juunil Lennusadamasse! Täiskasvanute õppimisvõimalusi tutvustavad kutsekoolid ja täiskasvanute gümnaasiumid. Kohal on karjäärinõustajad. Vaata lisa: www.andras.ee.

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png