Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Tallinn ja Harjumaa

Tagasi üles

Tallinna ja Harjumaa osakond

Aadress:
Pärnu mnt 139/Kohila 8 (Karamelli 6), 11317, Tallinn
Telefon:
614 8650
Faks:
614 8651
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Siim Sarapuu osakonnajuhataja Siim.Sarapuu@tootukassa.ee
Elle Vaarmann osakonnajuhataja abi Elle.Vaarmann@tootukassa.ee
Merle Haug tööandjate konsultant Merle.Haug@tootukassa.ee 6148641
Gerli Toomla tööandjate konsultant Gerli.Toomla@tootukassa.ee 614 8643
Illinor Siebold tööandjate konsultant Illinor.Siebold@tootukassa.ee 6148640
Ruth Laos juhtivkonsultant (teenused) Ruth.Laos@tootukassa.ee
Hanna-Liisa Aadamsoo teenusekonsultant Hanna-Liisa.Aadamsoo@tootukassa.ee
Riina Apse teenusekonsultant Riina.Apse@tootukassa.ee
Kaisa Bahmatšev teenusekonsultant Kaisa.Bahmatsev@tootukassa.ee
Kanni Kondio teenusekonsultant Kanni.Kondio@tootukassa.ee
Janne Liik teenusekonsultant Janne.Liik@tootukassa.ee
Kaire Lillend teenusekonsultant Kaire.Lillend@tootukassa.ee
Marleen Linder teenusekonsultant Marleen.Linder@tootukassa.ee
Liis Linnusaar teenusekonsultant Liis.Linnusaar@tootukassa.ee
Irina Markelova teenusekonsultant Irina.Markelova@tootukassa.ee
Irena Oja teenusekonsultant Irena.Oja@tootukassa.ee
Marika Ojanurme teenusekonsultant Marika.Ojanurme@tootukassa.ee
Maarja Reinsalu teenusekonsultant Maarja.Reinsalu@tootukassa.ee
Priscilla Õmblus teenusekonsultant Priscilla.Omblus@tootukassa.ee
Ingrid Anderson teenusekonsultandi abi Ingrid.Anderson@tootukassa.ee
Helju Härmsalu teenusekonsultandi abi Helju.Harmsalu@tootukassa.ee
Katrin Kajak teenusekonsultandi abi Katrin.Kajak@tootukassa.ee
Juta Kallas teenusekonsultandi abi Juta.Kallas@tootukassa.ee
Helje Kureniit teenusekonsultandi abi Helje.Kureniit@tootukassa.ee
Leeli Malm teenusekonsultandi abi Leeli.Malm@tootukassa.ee
Irina Filippova Eures nõustaja Irina.Filippova@tootukassa.ee
Kati Plukk Eures nõustaja Kati.Plukk@tootukassa.ee
Katriin Kukk teenusekonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Marilin Sillak teenusekonsultant tööleping ajutiselt peatatud

Palume inimestel, kes soovivad tulla Tallinnas töövõime hindamisele, pöörduda võimalusel esmajärjekorras Lilleküla, Tondi või Tähesaju büroosse, kuna sealsed ooteajad on lühemad!

Lilleküla büroo

Aadress:
Metalli 3, 10615, Tallinn
Telefon:
634 8000
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jana Klomann büroojuhataja Jana.Klomann@tootukassa.ee
Mari Kikkerpuu infospetsialist Mari.Kikkerpuu@tootukassa.ee
Margarita Matjuhhova infospetsialist Margarita.Matjuhhova@tootukassa.ee
Marje Pedaste infospetsialist Marje.Pedaste@tootukassa.ee
Lilia Jakobson juhtivkonsultant Lilia.Jakobson@tootukassa.ee
Pille Hännikäinen juhtumikorraldaja I Pille.Hannikainen@tootukassa.ee
Natalja Laanet juhtumikorraldaja I Natalja.Laanet@tootukassa.ee
Laura Olek juhtumikorraldaja I Laura.Olek@tootukassa.ee
Marina Ollerma juhtumikorraldaja I Marina.Ollerma@tootukassa.ee
Merle Parts juhtumikorraldaja I Merle.Parts@tootukassa.ee
Robert Rähn juhtumikorraldaja I Robert.Rahn@tootukassa.ee
Elena Koldits juhtumikorraldaja II Elena.Koldits@tootukassa.ee
Margit Machrafi juhtumikorraldaja II Margit.Machrafi@tootukassa.ee
Katrin Raamat juhtumikorraldaja II Katrin.Raamat@tootukassa.ee
Kristel Ainsalu juhtivkarjäärinõustaja ESF Kristel.Ainsalu@tootukassa.ee 6348031
Külli Klara Katariina Jõe karjäärinõustaja Kylli.Joe@tootukassa.ee
Liina Kirsipuu karjäärinõustaja (ESF) Liina.Kirsipuu@tootukassa.ee 6348036
Sigrid Kruus karjäärinõustaja (ESF) Sigrid.Kruus@tootukassa.ee 6348032
Anna-Liisa Lepasepp karjäärinõustaja (ESF) Anna-Liisa.Lepasepp@tootukassa.ee 6348030
Pille Pesti karjäärinõustaja (ESF) Pille.Pesti@tootukassa.ee 6348027
Anna-Liisa Tiisma karjäärinõustaja (ESF) Anna-Liisa.Tiisma@tootukassa.ee 6348029
Jelena Malõgina karjääriinfo spetsialist Jelena.Malogina@tootukassa.ee
Anni Raie karjääriinfo spetsialist (ESF) Anni.Raie@tootukassa.ee
Aet Trei karjääriinfo spetsialist (ESF) Aet.Trei@tootukassa.ee
Irina Tšigir karjääriinfo spetsialist (ESF) Irina.Tsigir@tootukassa.ee
Silja Alas töövahenduskonsultant Silja.Alas@tootukassa.ee
Jelena Gorbatševa töövahenduskonsultant Jelena.Gorbatseva@tootukassa.ee
Veronika Kolesnikova töövahenduskonsultant Veronika.Kolesnikova@tootukassa.ee
Marju Lahe töövahenduskonsultant Marju.Lahe@tootukassa.ee
Gerlin Laine töövahenduskonsultant Gerlin.Laine@tootukassa.ee
Talvi Pello töövahenduskonsultant Talvi.Pello@tootukassa.ee
Nele Raudsepp töövahenduskonsultant Nele.Raudsepp@tootukassa.ee
Helju Sibul-Seppä töövahenduskonsultant Helju.Sibul-Seppa@tootukassa.ee
Jelena Virro töövahenduskonsultant Jelena.Virro@tootukassa.ee
Anna Ditman karjääriinfo spetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Sirje Randmere töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Julija Smirnova töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud

Tõnismäe büroo

Aadress:
Endla 4, 10142, Tallinn
Telefon:
614 7400
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Marika Vihermäe büroojuhataja Marika.Vihermae@tootukassa.ee
Helina Kruberg infospetsialist Helina.Kruberg@tootukassa.ee
Marika Köster infospetsialist Marika.Koster@tootukassa.ee
Eda Rickberg infospetsialist Eda.Rickberg@tootukassa.ee
Anniki Paulus juhtivkonsultant Anniki.Paulus@tootukassa.ee
Eve Ainumäe juhtumikorraldaja I Eve.Ainumae@tootukassa.ee
Anneli Juhkam juhtumikorraldaja I Anneli.Juhkam@tootukassa.ee
Jane Kurbas juhtumikorraldaja I Jane.Kurbas@tootukassa.ee
Jelena Prants juhtumikorraldaja I Jelena.Prants@tootukassa.ee
Sirje Sepp juhtumikorraldaja I Sirje.Sepp@tootukassa.ee
Moonika Tõnisson juhtumikorraldaja I Moonika.Tonisson@tootukassa.ee
Kersti Katkosild juhtumikorraldaja II Kersti.Katkosild@tootukassa.ee
Eda Laumets juhtumikorraldaja II Eda.Laumets@tootukassa.ee
Janika Nepomnjuštšaja juhtumikorraldaja II Janika.Nepomnjustsaja@tootukassa.ee
Tom Rüütel juhtumikorraldaja II Tom.Ryytel@tootukassa.ee
Viktoria Tinnuri juhtumikorraldaja II Viktoria.Tinnuri@tootukassa.ee
Ülle Veljend juhtumikorraldaja II Ylle.Veljend@tootukassa.ee
Eva Rebas karjäärinõustaja Eva.Rebas@tootukassa.ee
Irina Ronk karjäärinõustaja Irina.Ronk@tootukassa.ee
Ljudmila Kondrashova karjääriinfo spetsialist Ljudmila.Kondrashova@tootukassa.ee
Triin Kurves karjääriinfo spetsialist Triin.Kurves@tootukassa.ee
Helin Kapsta töövahenduskonsultant Helin.Kapsta@tootukassa.ee
Elina Apsolon töövahenduskonsultant Elina.Apsolon@tootukassa.ee
Jelena Kokareva töövahenduskonsultant Jelena.Kokareva@tootukassa.ee
Anu Liivand töövahenduskonsultant Anu.Liivand@tootukassa.ee
Janne Perlin töövahenduskonsultant Janne.Perlin@tootukassa.ee
Alexandra Lumiste töövahenduskonsultant Alexandra.Lumiste@tootukassa.ee
Mare Pavelts töövahenduskonsultant Mare.Pavelts@tootukassa.ee
Angela Rebas töövahenduskonsultant Angela.Rebas@tootukassa.ee
Jekaterina Revizor töövahenduskonsultant Jekaterina.Revizor@tootukassa.ee
Liis Seeme töövahenduskonsultant Liis.Seeme@tootukassa.ee
Liina Aasma töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Olga Karelsohn töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud

Tondi büroo

Aadress:
Pärnu mnt 139/Kohila 8 (Karamelli 6), 11317, Tallinn
Telefon:
614 8680
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Inna Kask büroojuhataja Inna.Kask@tootukassa.ee
Piibe Pajumägi infospetsialist Piibe.Pajumagi@tootukassa.ee
Ülle Valg infospetsialist Ylle.Valg@tootukassa.ee
Kati Madisson juhtivkonsultant Kati.Madisson@tootukassa.ee
Sirje Kaupmees juhtumikorraldaja I Sirje.Kaupmees@tootukassa.ee
Eha Laine juhtumikorraldaja I Eha.Laine@tootukassa.ee
Janika Soots juhtumikorraldaja I Janika.Soots@tootukassa.ee
Anna Averjanov juhtumikorraldaja II Anna.Averjanov@tootukassa.ee
Maria Kuzmina juhtumikorraldaja II Maria.Kuzmina@tootukassa.ee
Maire Pihotalo juhtumikorraldaja II Maire.Pihotalo@tootukassa.ee
Olga Soboleva karjäärinõustaja Olga.Soboleva@tootukassa.ee
Aigi Hanimägi töövahenduskonsultant Aigi.Hanimagi@tootukassa.ee
Veronika Pillesaar karjääriinfo spetsialist Veronika.Pillesaar@tootukassa.ee
Riina Gross töövahenduskonsultant Riina.Gross@tootukassa.ee
Tatjana Grõndžola töövahenduskonsultant Tatjana.Grondzola@tootukassa.ee
Kaire Kivirand töövahenduskonsultant Kaire.Kivirand@tootukassa.ee
Maibell Neemsalu töövahenduskonsultant Maibell.Neemsalu@tootukassa.ee
Karin Oder töövahenduskonsultant Karin.Oder@tootukassa.ee
Marika Raudvee töövahenduskonsultant Marika.Raudvee@tootukassa.ee
Triin Ressar teenusekonsultant Triin.Ressar@tootukassa.ee
Tiina Sinijärv töövahenduskonsultant Tiina.Sinijarv@tootukassa.ee
Rita Tšernjavski töövahenduskonsultant Rita.Tsernjavski@tootukassa.ee
Karina Leinuste töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud

Tähesaju büroo

Aadress:
Tähesaju tee 14, 13917, Tallinn
Telefon:
614 7460
Faks:
614 8651
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jane Soots büroojuhataja Jane.Soots@tootukassa.ee
Egon Janter infospetsialist Egon.Janter@tootukassa.ee
Ülle Kalme infospetsialist Ylle.Kalme@tootukassa.ee
Liisi Vibu infospetsialist Liisi.Vibu@tootukassa.ee
Kristi Lipard juhtivkonsultant Kristi.Lipard@tootukassa.ee
Anna Boitsova juhtumikorraldaja I Anna.Boitsova@tootukassa.ee
Annika Hiller juhtumikorraldaja I Annika.Hiller@tootukassa.ee
Marit Hõbemägi juhtumikorraldaja I Marit.Hobemagi@tootukassa.ee
Ruth Juhanson juhtumikorraldaja I Ruth.Juhanson@tootukassa.ee
Ekaterina Timoškova juhtumikorraldaja I Ekaterina.Timoskova@tootukassa.ee
Natalja Tuulik juhtumikorraldaja I Natalja.Tuulik@tootukassa.ee
Jelena Grušina juhtumikorraldaja II Jelena.Grusina@tootukassa.ee
Anu Kippar juhtumikorraldaja II Anu.Kippar@tootukassa.ee
Silja Kääramees juhtumikorraldaja II Silja.Kaaramees@tootukassa.ee
Natalja Lizarjova juhtumikorraldaja II Natalja.Lizarjova@tootukassa.ee
Anna-Liina Väkram juhtumikorraldaja II Anna-Liina.Vakram@tootukassa.ee
Piret Valgma karjäärinõustaja Piret.Valgma@tootukassa.ee
Lemme-Getter Bogatkin karjääriinfo spetsialist Lemme-Getter.Bogatkin@tootukassa.ee
Anastasia Dvorkina töövahenduskonsultant Anastasia.Dvorkina@tootukassa.ee
Maria Fjodorova töövahenduskonsultant Maria.Fjodorova@tootukassa.ee
Alla Jermilova töövahenduskonsultant Alla.Jermilova@tootukassa.ee
Nadežda Gluškova töövahenduskonsultant Nadezda.Gluskova@tootukassa.ee
Karmen Klee töövahenduskonsultant Karmen.Klee@tootukassa.ee
Kristi Lindam töövahenduskonsultant Kristi.Lindam@tootukassa.ee
Eelo Salus töövahenduskonsultant Eelo.Salus@tootukassa.ee
Alla Siirak töövahenduskonsultant Alla.Siirak@tootukassa.ee
Mona-Marie Vaserik töövahenduskonsultant Mona-Marie.Vaserik@tootukassa.ee
Linda Algmaa töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Mari Sass töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Violetta Jääger töövahenduskonsultant Violetta.Jaager@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png