Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Tartumaa

Tagasi üles

Tartumaa osakond

Aadress:
Riia 2, 51004, Tartu
Telefon:
737 7200
Faks:
737 7101
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jane Väli osakonnajuhataja Jane.Vali@tootukassa.ee
Ragnar Linde tööandjate konsultant Ragnar.Linde@tootukassa.ee
Hannela Viigi tööandjate konsultant Hannela.Viigi@tootukassa.ee 7377107
Julia Nedorezova juhtivkonsultant (teenused) tööleping ajutiselt peatatud
Katrin Lippasaar juhtivkonsultant (teenused) Katrin.Lippasaar@tootukassa.ee
Gätlin Tätte teenusekonsultant Gatlin.Tatte@tootukassa.ee
Ingrid Tamman teenusekonsultant Ingrid.Tamman@tootukassa.ee
Eve Tera teenusekonsultant Eve.Tera@tootukassa.ee
Mooni Ränkel teenusekonsultant Mooni.Rankel@tootukassa.ee
Veera Ellermäe teenusekonsultandi abi Veera.Ellermae@tootukassa.ee
Jana Koorep teenusekonsultandi abi Jana.Koorep@tootukassa.ee
Airi Oru teenusekonsultandi abi Airi.Oru@tootukassa.ee
Anne Kaaber karjäärinõustaja (ESF) Anne.Kaaber@tootukassa.ee
Ave Karu karjäärinõustaja (ESF) Ave.Karu@tootukassa.ee
Inger Klesment karjääriinfo spetsialist (ESF) Inger.Klesment@tootukassa.ee
Maris Koka Eures nõustaja Maris.Koka@tootukassa.ee
Hanna Ernits juhtumikorraldaja II tööleping ajutiselt peatatud
Jane Gornischeff Eures nõustaja tööleping ajutiselt peatatud
Kairi Kavald töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Julia Prost tööandjate konsultant tööleping ajutiselt peatatud

Kvartali büroo

Aadress:
Riia 2, 51004, Tartu
Telefon:
737 7200
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kerli Räisa infospetsialist Kerli.Raisa@tootukassa.ee
Riin Ojalo infospetsialist Riin.Ojalo@tootukassa.ee
Marina Ets juhtivkonsultant Marina.Ets@tootukassa.ee
Vivian Aun juhtumikorraldaja I Vivian.Aun@tootukassa.ee
Irja Laur juhtumikorraldaja I Irja.Laur@tootukassa.ee
Natalja Vallimets juhtumikorraldaja I Natalja.Vallimets@tootukassa.ee
Kristel Altosaar juhtumikorraldaja II Kristel.Altosaar@tootukassa.ee
Maarja Grünberg-Prušinski juhtumikorraldaja II Maarja.Grynberg-Prusinski@tootukassa.ee
Helen Lauri juhtumikorraldaja II Helen.Lauri@tootukassa.ee
Tiia Luts juhtumikorraldaja II Tiia.Luts@tootukassa.ee
Krista Normak juhtumikorraldaja II Krista.Normak@tootukassa.ee
Katre Nüüd juhtumikorraldaja II Katre.Nuud@tootukassa.ee
Külli Park juhtumikorraldaja II Kylli.Park@tootukassa.ee
Mihkel Kruusmaa juhtumikorraldaja II Mihkel.Kruusmaa@tootukassa.ee
Aira Lutsar juhtumikorraldaja II Aira.Lutsar@tootukassa.ee
Valerija Strelovskaja karjäärinõustaja Valerija.Strelovskaja@tootukassa.ee
Külli Pedari karjääriinfo spetsialist Kylli.Pedari@tootukassa.ee
Janno Eskor töövahenduskonsultant Janno.Eskor@tootukassa.ee
Eveli Kiis töövahenduskonsultant Eveli.Kiis@tootukassa.ee
Ly Kubenko töövahenduskonsultant Ly.Kubenko@tootukassa.ee
Kerttu Abel juhtumikorraldaja II Kerttu.Abel@tootukassa.ee
Kaido Ladva töövahenduskonsultant Kaido.Ladva@tootukassa.ee
Jaana Mahhova töövahenduskonsultant Jaana.Mahhova@tootukassa.ee

Vaksali büroo

Aadress:
Vaksali 17a, 50410, Tartu
Telefon:
737 7100
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Anneli Ahse juhtumikorraldaja II Anneli.Ahse@tootukassa.ee
Birgit Perv infospetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Daniel Pikk juhtumikorraldaja I Daniel.Pikk@tootukassa.ee
Diana Türna juhtumikorraldaja II Diana.Tyrna@tootukassa.ee
Ege Veidenberg juhtivkonsultant Ege.Veidenberg@tootukassa.ee
Egeriin Heldus juhtumikorraldaja II Egeriin.Heldus@tootukassa.ee
Genadi Dalke juhtumikorraldaja I Genadi.Dalke@tootukassa.ee
Gerli Sagaja juhtumikorraldaja II Gerli.Sagaja@tootukassa.ee
Helen Talli karjääriinfo spetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Hetti Sepp töövahenduskonsultant Hetti.Sepp@tootukassa.ee
Ilme Saks töövahenduskonsultant Ilme.Saks@tootukassa.ee
Indrek Rohtla büroojuhataja Indrek.Rohtla@tootukassa.ee
Irina Lindmäe infospetsialist Irina.Lindmae@tootukassa.ee
Kadri-Liis Raud juhtumikorraldaja II Kadri-Liis.Raud@tootukassa.ee
Kaia Veltmann juhtumikorraldaja II Kaia.Veltmann@tootukassa.ee
Kristin Krünvald juhtumikorraldaja II Kristin.Krynvald@tootukassa.ee
Maarika Allas juhtumikorraldaja I Maarika.Allas@tootukassa.ee
Maila Viirma töövahenduskonsultant Maila.Viirma@tootukassa.ee
Mari-Ann Repän juhtumikorraldaja II Mari-Ann.Repan@tootukassa.ee
Marika Männik karjäärinõustaja Marika.Mannik@tootukassa.ee
Relika Sumero infospetsialist Relika.Sumero@tootukassa.ee
Siret Saaremets karjääriinfo spetsialist Siret.Saaremets@tootukassa.ee
Ursula Gross töövahenduskonsultant Ursula.Gross@tootukassa.ee
Triin Meitern töövahenduskonsultant Triin.Meitern@tootukassa.ee

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Klõps pildil viib uue eakuse rahvakogu 16.11 toimuva seminari lehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png