Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Tartumaa

Tagasi üles

Tartumaa osakond

Aadress:
Riia 2, 51004, Tartu
Telefon:
737 7200
Faks:
737 7101
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jane Väli osakonnajuhataja Jane.Vali@tootukassa.ee
Ragnar Linde tööandjate konsultant Ragnar.Linde@tootukassa.ee
Hannela Viigi tööandjate konsultant Hannela.Viigi@tootukassa.ee 7377107
Julia Nedorezova juhtivkonsultant (teenused) Julia.Nedorezova@tootukassa.ee
Katrin Lippasaar juhtivkonsultant (teenused) Katrin.Lippasaar@tootukassa.ee
Gätlin Tätte teenusekonsultant Gatlin.Tatte@tootukassa.ee
Ingrid Tamman teenusekonsultant Ingrid.Tamman@tootukassa.ee
Veera Ellermäe teenusekonsultandi abi Veera.Ellermae@tootukassa.ee
Jana Koorep teenusekonsultandi abi Jana.Koorep@tootukassa.ee
Airi Oru teenusekonsultandi abi Airi.Oru@tootukassa.ee
Anne Kaaber karjäärinõustaja (ESF) Anne.Kaaber@tootukassa.ee
Ave Karu karjäärinõustaja (ESF) Ave.Karu@tootukassa.ee
Inger Agur karjääriinfo spetsialist (ESF) Inger.Agur@tootukassa.ee
Maris Koka eures nõustaja Maris.Koka@tootukassa.ee
Hanna Ernits juhtumikorraldaja II tööleping ajutiselt peatatud
Jane Gornischeff eures nõustaja tööleping ajutiselt peatatud
Kairi Kavald töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Julia Prost tööandjate konsultant tööleping ajutiselt peatatud
Mooni Ränkel teenusekonsultant Mooni.Rankel@tootukassa.ee
Helen Talli karjääriinfo spetsialist tööleping ajutiselt peatatud

Kvartali büroo

Aadress:
Riia 2, 51004, Tartu
Telefon:
737 7200
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kerli Räisa infospetsialist Kerli.Raisa@tootukassa.ee
Marina Ets juhtivkonsultant Marina.Ets@tootukassa.ee
Vivian Aun juhtumikorraldaja I Vivian.Aun@tootukassa.ee
Irja Laur juhtumikorraldaja I Irja.Laur@tootukassa.ee
Natalja Vallimets juhtumikorraldaja I Natalja.Vallimets@tootukassa.ee
Kristel Altosaar juhtumikorraldaja II Kristel.Altosaar@tootukassa.ee
Maarja Grünberg-Prušinski juhtumikorraldaja II Maarja.Grynberg-Prusinski@tootukassa.ee
Kadri-Johanna Ilumäe juhtumikorraldaja II Kadri-Johanna.Ilumae@tootukassa.ee
Helen Lauri juhtumikorraldaja II Helen.Lauri@tootukassa.ee
Tiia Luts juhtumikorraldaja II Tiia.Luts@tootukassa.ee
Krista Normak juhtumikorraldaja II Krista.Normak@tootukassa.ee
Katre Nüüd juhtumikorraldaja II Katre.Nuud@tootukassa.ee
Külli Park juhtumikorraldaja II Kylli.Park@tootukassa.ee
Valerija Strelovskaja karjäärinõustaja Valerija.Strelovskaja@tootukassa.ee
Külli Pedari karjääriinfo spetsialist Kylli.Pedari@tootukassa.ee
Janno Eskor töövahenduskonsultant Janno.Eskor@tootukassa.ee
Eveli Kiis töövahenduskonsultant Eveli.Kiis@tootukassa.ee
Ly Kubenko töövahenduskonsultant Ly.Kubenko@tootukassa.ee
Kerttu Abel töövahenduskonsultant Kerttu.Abel@tootukassa.ee
Riin Ojalo infospetsialist Riin.Ojalo@tootukassa.ee
Kaido Ladva töövahenduskonsultant Kaido.Ladva@tootukassa.ee
Mihkel Kruusmaa juhtumikorraldaja II Mihkel.Kruusmaa@tootukassa.ee

Vaksali büroo

Aadress:
Vaksali 17a, 50410, Tartu
Telefon:
737 7100
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Indrek Rohtla büroojuhataja Indrek.Rohtla@tootukassa.ee
Irina Lindmäe infospetsialist Irina.Lindmae@tootukassa.ee
Relika Sumero infospetsialist Relika.Sumero@tootukassa.ee
Ege Veidenberg juhtivkonsultant Ege.Veidenberg@tootukassa.ee
Maarika Allas juhtumikorraldaja I Maarika.Allas@tootukassa.ee
Genadi Dalke juhtumikorraldaja I Genadi.Dalke@tootukassa.ee
Daniel Pikk juhtumikorraldaja I Daniel.Pikk@tootukassa.ee
Anneli Ahse juhtumikorraldaja II Anneli.Ahse@tootukassa.ee
Egeriin Heldus juhtumikorraldaja II Egeriin.Heldus@tootukassa.ee
Kristin Krünvald juhtumikorraldaja II Kristin.Krynvald@tootukassa.ee
Kadri-Liis Raud juhtumikorraldaja II Kadri-Liis.Raud@tootukassa.ee
Mari-Ann Repän juhtumikorraldaja II Mari-Ann.Repan@tootukassa.ee
Gerli Sagaja juhtumikorraldaja II Gerli.Sagaja@tootukassa.ee
Diana Türna juhtumikorraldaja II Diana.Tyrna@tootukassa.ee
Kaia Veltmann juhtumikorraldaja II Kaia.Veltmann@tootukassa.ee
Marika Männik karjäärinõustaja Marika.Mannik@tootukassa.ee
Eve Tera töövahenduskonsultant Eve.Tera@tootukassa.ee
Maila Viirma töövahenduskonsultant Maila.Viirma@tootukassa.ee
Siret Saaremets karjääriinfo spetsialist Siret.Saaremets@tootukassa.ee
Ursula Gross töövahenduskonsultant Ursula.Gross@tootukassa.ee
Ilme Saks töövahenduskonsultant Ilme.Saks@tootukassa.ee
Birgit Perv infospetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Hetti Sepp töövahenduskonsultant Hetti.Sepp@tootukassa.ee

Tähelepanu! Vaksali tänava rekonstrueerimistööde ajal on Kuperjanovi ja Näituse tänava lõigul on liikluskorralduses muudatusi. Samuti on muudetud Vaksali ja Raudtejaama bussipeatuste asukohti. Täpsem info Tartu Linnavalitsuselt: http://www.tartu.ee/et/uudised/jatkuvad-rekonstrueerimistood-vaksali-tanavas

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele Õige aeg on õppida! Tahad elult midagi enamat, aga teadmisi napib? Tule 1. juunil Lennusadamasse! Täiskasvanute õppimisvõimalusi tutvustavad kutsekoolid ja täiskasvanute gümnaasiumid. Kohal on karjäärinõustajad. Vaata lisa: www.andras.ee.

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png