Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Tartumaa

Tagasi üles

Tartumaa osakond

Aadress:
Riia 2, 51004, Tartu
Telefon:
737 7200
Faks:
737 7101
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Jane Väli osakonnajuhataja Jane.Vali@tootukassa.ee
Ragnar Linde tööandjate konsultant Ragnar.Linde@tootukassa.ee
Hannela Viigi tööandjate konsultant Hannela.Viigi@tootukassa.ee 7377107
Julia Nedorezova juhtivkonsultant (teenused) Julia.Nedorezova@tootukassa.ee
Katrin Lippasaar teenusekonsultant Katrin.Lippasaar@tootukassa.ee
Gätlin Tätte teenusekonsultant Gatlin.Tatte@tootukassa.ee
Veera Ellermäe teenusekonsultandi abi Veera.Ellermae@tootukassa.ee
Jana Koorep teenusekonsultandi abi Jana.Koorep@tootukassa.ee
Airi Oru teenusekonsultandi abi Airi.Oru@tootukassa.ee
Anne Kaaber karjäärinõustaja (ESF) Anne.Kaaber@tootukassa.ee
Ave Karu karjäärinõustaja (ESF) Ave.Karu@tootukassa.ee
Kadi Orav karjääriinfo spetsialist (ESF) Kadi.Orav@tootukassa.ee
Maris Koka Eures nõustaja Maris.Koka@tootukassa.ee
Hanna Ernits juhtumikorraldaja II tööleping ajutiselt peatatud
Jane Gornischeff Eures nõustaja tööleping ajutiselt peatatud
Kairi Kavald töövahenduskonsultant tööleping ajutiselt peatatud
Julia Prost tööandjate konsultant tööleping ajutiselt peatatud

Kvartali büroo

Aadress:
Riia 2, 51004, Tartu
Telefon:
737 7200
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kerli Räisa infospetsialist Kerli.Raisa@tootukassa.ee
Mooni Ränkel infospetsialist Mooni.Rankel@tootukassa.ee
Marina Ets juhtivkonsultant Marina.Ets@tootukassa.ee
Irja Laur juhtumikorraldaja I Irja.Laur@tootukassa.ee
Rita Undrits juhtumikorraldaja II Rita.Undrits@tootukassa.ee
Natalja Vallimets juhtumikorraldaja I Natalja.Vallimets@tootukassa.ee
Kristel Altosaar juhtumikorraldaja II Kristel.Altosaar@tootukassa.ee
Maarja Grünberg-Prušinski juhtumikorraldaja II Maarja.Grynberg-Prusinski@tootukassa.ee
Tiia Luts juhtumikorraldaja II Tiia.Luts@tootukassa.ee
Katre Nüüd juhtumikorraldaja II Katre.Nuud@tootukassa.ee
Külli Park juhtumikorraldaja II Kylli.Park@tootukassa.ee
Valerija Strelovskaja karjäärinõustaja Valerija.Strelovskaja@tootukassa.ee
Külli Pedari karjääriinfo spetsialist Kylli.Pedari@tootukassa.ee
Janno Eskor töövahenduskonsultant Janno.Eskor@tootukassa.ee
Eveli Kiis töövahenduskonsultant Eveli.Kiis@tootukassa.ee
Ly Kubenko töövahenduskonsultant Ly.Kubenko@tootukassa.ee
Kristina Nõmme töövahenduskonsultant Kristina.Nomme@tootukassa.ee
Ingrid Tamman töövahenduskonsultant Ingrid.Tamman@tootukassa.ee
Kerttu Abel töövahenduskonsultant Kerttu.Abel@tootukassa.ee
Vivian Aun juhtumikorraldaja I Vivian.Aun@tootukassa.ee
Kadri-Johanna Ilumäe juhtumikorraldaja II Kadri-Johanna.Ilumae@tootukassa.ee

Vaksali büroo

Aadress:
Vaksali 17a, 50410, Tartu
Telefon:
737 7100
Faks:
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Anneli Ahse juhtumikorraldaja II Anneli.Ahse@tootukassa.ee
Birgit Perv infospetsialist Birgit.Perv@tootukassa.ee
Daniel Pikk juhtumikorraldaja I Daniel.Pikk@tootukassa.ee
Diana Türna juhtumikorraldaja I Diana.Tyrna@tootukassa.ee
Ege Veidenberg juhtivkonsultant Ege.Veidenberg@tootukassa.ee
Eve Tera töövahenduskonsultant Eve.Tera@tootukassa.ee
Helen Talli karjääriinfo spetsialist tööleping ajutiselt peatatud
Indrek Rohtla büroojuhataja Indrek.Rohtla@tootukassa.ee
Irina Lindmäe infospetsialist Irina.Lindmae@tootukassa.ee
Kadri-Liis Raud juhtumikorraldaja II Kadri-Liis.Raud@tootukassa.ee
Kaia Veltmann juhtumikorraldaja II Kaia.Veltmann@tootukassa.ee
Katri Udso karjääriinfo spetsialist Katri.Udso@tootukassa.ee
Kristin Krünvald juhtumikorraldaja II Kristin.Krynvald@tootukassa.ee
Maarika Allas juhtumikorraldaja I Maarika.Allas@tootukassa.ee
Maila Viirma töövahenduskonsultant Maila.Viirma@tootukassa.ee
Marge Udras juhtumikorraldaja II Marge.Udras@tootukassa.ee
Mari-Ann Repän juhtumikorraldaja II Mari-Ann.Repan@tootukassa.ee
Marika Männik karjäärinõustaja Marika.Mannik@tootukassa.ee
Siret Saaremets töövahenduskonsultant Siret.Saaremets@tootukassa.ee
Ursula Gross töövahenduskonsultant Ursula.Gross@tootukassa.ee

22.03 - 02.06 on remondi tõttu suletud Vaksali tänav Tiigi ja Riia mnt vahelises lõigus, sh Vaksali büroo esine. Büroo juurde pääseb autoga Vaksali tänavalt (raudteejaama poolt) ja Tiigi tänavalt. Ajutine parkla asub Tiigi 67 ja sinna saab sõita Vaksali tänavalt. 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png