Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Valgamaa

Tagasi üles

Valgamaa osakond

Aadress:
Vabaduse 26, 68204, Valga
Telefon:
766 6250
Faks:
766 6251
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Merike Metsavas osakonnajuhataja Merike.Metsavas@tootukassa.ee
Hilje Paris infospetsialist Hilje.Paris@tootukassa.ee
Olga Trofer infospetsialist Olga.Trofer@tootukassa.ee
Thea Aasma juhtivkonsultant Thea.Aasma@tootukassa.ee
Pille Mumm tööandjate konsultant Pille.Mumm@tootukassa.ee
Kristel Kallas teenusekonsultant Kristel.Kallas@tootukassa.ee
Veronika Saar teenusekonsultant Veronika.Saar@tootukassa.ee
Endla Kiirop juhtumikorraldaja I Endla.Kiirop@tootukassa.ee
Svetlana Korobova juhtumikorraldaja I Svetlana.Korobova@tootukassa.ee
Janika Külaots juhtumikorraldaja II Janika.Kylaots@tootukassa.ee
Liivika Liiv-Kaldmaa juhtumikorraldaja II Liivika.Liiv-Kaldmaa@tootukassa.ee
Fredy Lumi juhtumikorraldaja II Fredy.Lumi@tootukassa.ee
Irene Siht juhtumikorraldaja II Irene.Siht@tootukassa.ee
Kati Talja karjäärinõustaja Kati.Talja@tootukassa.ee
Jaana Butov karjäärinõustaja (ESF) Jaana.Butov@tootukassa.ee
Merike Tõldsepp karjääriinfo spetsialist Merike.Toldsepp@tootukassa.ee
Genadi Dalke töövahenduskonsultant Genadi.Dalke@tootukassa.ee
Raili Konsberg töövahenduskonsultant Raili.Konsberg@tootukassa.ee
Tiina Kõomägi töövahenduskonsultant Tiina.Koomagi@tootukassa.ee

Tõrva büroo

Aadress:
Kevade 8, 68206, Tõrva
Telefon:
766 6250
Faks:
766 6251
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Anne Üksvärav töövahenduskonsultant Anne.Yksvarav@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png