Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Viljandimaa

Tagasi üles

Viljandimaa osakond

Aadress:
Tallinna 19/21, 71013, Viljandi
Telefon:
435 0050
Faks:
435 0067
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Merit Laan osakonnajuhataja Merit.Laan@tootukassa.ee
Maimu Anier infospetsialist Maimu.Anier@tootukassa.ee
Kristina Saar infospetsialist Kristina.Saar@tootukassa.ee
Helje Saul juhtivkonsultant Helje.Saul@tootukassa.ee
Aivar Piir tööandjate konsultant Aivar.Piir@tootukassa.ee
Maarit Niinepuu teenusekonsultant Maarit.Niinepuu@tootukassa.ee
Aire Pernits teenusekonsultant Aire.Pernits@tootukassa.ee
Eve Asejev juhtumikorraldaja I Eve.Asejev@tootukassa.ee
Piret Must juhtumikorraldaja I Piret.Must@tootukassa.ee
Tiina Gabriel juhtumikorraldaja II Tiina.Gabriel@tootukassa.ee
Krista Hansson juhtumikorraldaja II Krista.Hansson@tootukassa.ee
Marika Hiie juhtumikorraldaja II Marika.Hiie@tootukassa.ee
Anne Luik juhtumikorraldaja II Anne.Luik@tootukassa.ee
Kati Undla juhtumikorraldaja II Kati.Undla@tootukassa.ee
Helle Villem juhtumikorraldaja II Helle.Villem@tootukassa.ee
Riina Tammann karjäärinõustaja Riina.Tammann@tootukassa.ee
Enna Tikas karjäärinõustaja (ESF) Enna.Tikas@tootukassa.ee 4350059
Tiina Leitmaa karjääriinfo spetsialist Tiina.Leitmaa@tootukassa.ee
Margit Aab töövahenduskonsultant Margit.Aab@tootukassa.ee
Sirkka Luks töövahenduskonsultant Sirkka.Luks@tootukassa.ee
Ragne Urbas töövahenduskonsultant Ragne.Urbas@tootukassa.ee
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele Õige aeg on õppida! Tahad elult midagi enamat, aga teadmisi napib? Tule 1. juunil Lennusadamasse! Täiskasvanute õppimisvõimalusi tutvustavad kutsekoolid ja täiskasvanute gümnaasiumid. Kohal on karjäärinõustajad. Vaata lisa: www.andras.ee.

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png