Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Võrumaa

Tagasi üles

Võrumaa osakond

Aadress:
Jüri 19a, 65620, Võru
Telefon:
786 8750
Faks:
786 8766
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Ene Kerge osakonnajuhataja Ene.Kerge@tootukassa.ee
Esti Prükk infospetsialist Esti.Prykk@tootukassa.ee
Riina Siigart infospetsialist Riina.Siigart@tootukassa.ee
Anne Hiielo tööandjate konsultant Anne.Hiielo@tootukassa.ee
Külli Velkmann teenusekonsultant Kylli.Velkmann@tootukassa.ee
Marve Kõiv juhtumikorraldaja I Marve.Koiv@tootukassa.ee
Anne-Lii Šmeiman juhtumikorraldaja I Anne-Lii.Smeiman@tootukassa.ee
Piret Kahre juhtumikorraldaja II Piret.Kahre@tootukassa.ee
Kristi Kenk juhtumikorraldaja II Kristi.Kenk@tootukassa.ee
Tiina-Mai Meeliste juhtumikorraldaja II Tiina-Mai.Meeliste@tootukassa.ee
Jüri Nassar juhtumikorraldaja II Jyri.Nassar@tootukassa.ee
Ainika Suleva juhtumikorraldaja II Ainika.Suleva@tootukassa.ee
Maarika Ilves karjäärinõustaja Maarika.Ilves@tootukassa.ee
Reet Kender karjäärinõustaja (ESF) Reet.Kender@tootukassa.ee
Evelin Pant karjääriinfo spetsialist Evelin.Pant@tootukassa.ee
Kristi Randla teenusekonsultant Kristi.Randla@tootukassa.ee
Pille Laanesaar töövahenduskonsultant Pille.Laanesaar@tootukassa.ee
Maili Lillmann töövahenduskonsultant Maili.Lillmann@tootukassa.ee
Mall Õun töövahenduskonsultant Mall.Oun@tootukassa.ee
Meelika Tamberg karjääriinfo spetsialist Meelika.Tamberg@tootukassa.ee

Antsla büroo

Aadress:
Kreutzwaldi 1, 66403, Antsla
Telefon:
785 5494
Faks:
786 8766
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Katrin Kalda juhtumikorraldaja II Katrin.Kalda@tootukassa.ee
Terje Kuusik töövahenduskonsultant Terje.Kuusik@tootukassa.ee

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png