Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tallinna Tehnikaülikool

Koolitaja
Tallinna Tehnikaülikool
TTÜ Eesti Mereakadeemia
Tallinna Tehnikaülikool
Kontaktaadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 5
Telefon
5145506
Õppekavarühmad
Majandusarvestus ja maksundus, Mootorliikurid, laevandus ja lennundustehnika, Informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia intedistsiplinaarne õppekavarühm, Ärinduse, halduse ja õiguse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Tarkvara ja rakenduste arendus ning analüüs, Ehitus ja tsiviilrajatised, Arhitektuur ja linnaplaneerimine, Arvutikasutus, Mehaanika ja metallitöö, Tehnika, tootmise ja ehituse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Aineõpetajate koolitus, Juhtimine ja haldus, Õigus, Elektroonika ja automaatika, Rahandus, pangandus ja kindlustus, Sekretäri- ja kontortöö, Keeleõpe, Kirjandus ja lingvivstika, Teeninduse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Töötervishoid ja -kaitse
Piirkonnad
Harju maakond, Ida-Viru maakond, Tartu maakond, Saare maakond
Koolitaja tutvustus

Tallinna Tehnikaülikool on Eesti kõige rahvusvahelisem ülikool, mis näitab suunda digitulevikule Eestis ja kogu maailmas. Lisaks unikaalsetele inseneriteaduste ning merenduse valdkondadele on TalTechist kujunenud Eesti IT-hariduse ja -teaduse kompetentsikeskus, kus õpib 70% kogu Eesti IT-tudengitest. Võimekas majandusteaduskond on regiooni suurim ning loodusteaduskonna teadustööd on rahvusvaheliselt auhinnatud. Kogu ülikooli hõlmav initsiatiiv TalTechDigital toob hulgaliselt digitehnoloogiate võimalusi ülikooli igapäevaellu, TalTech teadus- ning arendustegevus aga annab panuse Eesti digitulevikku laiemalt. TalTech panustab tõsiselt koostööle Eesti ettevõtlusega.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)