Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tallinna Tehnikaülikool

Koolitaja
Tallinna Tehnikaülikool
TTÜ Eesti Mereakadeemia
Tallinna Tehnikaülikool
Kontaktaadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 5
Telefon
5145506
Õppekavarühmad
Mootorliikurid, laevandus ja lennundustehnika, Majandusarvestus ja maksundus, Informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia intedistsiplinaarne õppekavarühm, Ärinduse, halduse ja õiguse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Tarkvara ja rakenduste arendus ning analüüs, Arvutikasutus, Keeleõpe, Ehitus ja tsiviilrajatised, Mehaanika ja metallitöö, Elektroonika ja automaatika, Transporditeenused, Arhitektuur ja linnaplaneerimine, Kirjandus ja lingvivstika, Teeninduse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Juhtimine ja haldus, Aineõpetajate koolitus, Tehnika, tootmise ja ehituse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Õigus, Rahandus, pangandus ja kindlustus, Sekretäri- ja kontortöö, Töötervishoid ja -kaitse
Piirkonnad
Harju maakond, Ida-Viru maakond, Tartu maakond
Koolitaja tutvustus

Tallinna Tehnikaülikool on Eesti kõige rahvusvahelisem ülikool, mis näitab suunda digitulevikule Eestis ja kogu maailmas. Lisaks unikaalsetele inseneriteaduste ning merenduse valdkondadele on TalTechist kujunenud Eesti IT-hariduse ja -teaduse kompetentsikeskus, kus õpib 70% kogu Eesti IT-tudengitest. Võimekas majandusteaduskond on regiooni suurim ning loodusteaduskonna teadustööd on rahvusvaheliselt auhinnatud. Kogu ülikooli hõlmav initsiatiiv TalTechDigital toob hulgaliselt digitehnoloogiate võimalusi ülikooli igapäevaellu, TalTech teadus- ning arendustegevus aga annab panuse Eesti digitulevikku laiemalt. TalTech panustab tõsiselt koostööle Eesti ettevõtlusega.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)