Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Mittetulundusühing Leksiko Rahvusvaheline Iluhariduskeskus

Koolitaja
Mittetulundusühing Leksiko Rahvusvaheline Iluhariduskeskus
Leksiko Iluhariduskeskuse Tartu osakond
Leksiko Iluhariduskeskus
Kontaktaadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 8, Tartu filiaal: Jaama 173A, 2 korrus, 10621
E-post
kool [ä] leksiko [dot] edu [dot] ee
Telefon
55515281
Koolitaja koduleht
Õppekavarühmad
Juuksuritöö ja iluteenindus
Piirkonnad
Tartu maakond, Harju maakond
Koolitaja tutvustus

Koolitame asjatundlikke ilusalongide töötajaid ja iluteenuste koolitajaid ning pakume väikeettevõtluse ja IT-alaseid koolitusi. Oleme Töötukassa koolituspartner aastast 2013.

Meie õpilaste käsutuses on suur valik õppevahendeid, kaasaegselt sisustatud ruumid, koolitajate lai teadmistebaas ning kogemus. Oleme üks väheseid iluteenuseid õpetavaid koole, mille õppekavad ja õppematerjalid on koostanud kõrghariduse ja mitmeaastase kogemusega spetsialistid.

Õppegrupid on väikesed (2-4 inimest) ning koolitusel kasututatavad meetodid arvestavad nii täiskasvanud õppija kui ka koolituse teemade eripärasid. Soovijad saavad kasutada meie kaasaegset e-õppe keskkonda iKool. Seetõttu omandavad õpilased uue eriala võimalikult väikese aja- ja närvikuluga, samas on kindlalt tagatud õpiväljundite saavutamine ja õpilase soovitud erialal tööle asumine.

NB! Väljastpoolt Tallinna tulijad või lastega emad saavad koostada personaalse õppegraafiku. Vajadusel saab osa programmist läbida kaugõppe vormis. Meie koolitused toimuvad hetkel Tallinnas ja Tartus.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)