Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Minifiguuride fotograafia erikursus

1. Koolitaja andmed

Koolitaja andmed

Koolituse tutvustus

Minifiguuride fotograafia erikursus on mõeldud neile fotohuvilistele/fotograafidele, kellel on loomingulisi mõtteid ja soov neid fotograafias väljendada.

Minifiguuridega fotod jõudsid avalikkuse ette palju aastakümneid tagasi seoses mudelraudteede hobiga – tolleaegsed pildid olid pigem asjaarmastajate fotod oma raudteedest, kus oli ka minifiguure. Mingil hetkel avastati, et “väikestel inimestel” võib olla oma elu, omad mured ja omad rõõmud, konfliktid ja koostöö – kõik sõltub vaid kunstniku ideest. Tänu lavastuste suurele üldistusvõimele, on fotod “väikeste inimestega” viimastel aastatel maailmas kiirelt kasvav trend – üha rohkem kasutatakse neid artiklite illustratsioonidena, kalendrites, reklaamides, postkaartidel ja galeriifotodel. Erinevalt fotodest pärisinimestega, kus iga foto kasutamiseks peab alati olema modellileping, on “väikesed inimesed” leplikud – neil ei ole isiklikke õigusi ja selliseid fotosid võib kasutada kõikjal. Lavastused minifiguuridega on suhteliselt odavalt teostatav fotograafia suund ja iga huviline võib endale sobiva ministuudio luua oma kodus – see ei vaja suurt pinda.

Minifiguuride fotograafia erikursus annab ülevaate minifiguuridest, abivahenditest, spetsiifiliste still-life ülesehituse põhimõtetest, sobivast fototehnikast ja valgusest. Keskendutakse kvaliteedile, et fotod oleksid müügikõlblikud pildipankades.

Omandatud teadmiste ja praktika baasil ei ole vahet, kas pildistatakse sisetingimustes või looduses – fotod tulevad tehniliselt korrektsed ja huviäratavad.

Kursusel osaleja fotograafiaalased oskused ja varustus võiks olla vähemalt fotohuvilise tasemel (oskus kasutada kaamera põhilisi funktsioone). Piisavad teadmised ja oskused kindlustab Praktiline fotograafia baaskursus.

Kursus toimub kogu vajaliku varustusega professionaalses koolitusklassis/fotostuudios..........

Kontakt

Kontakt:
Jaak Kadak
Kontakttelefon:
5033682
E-post:
info@fotokoolitused.ee

2. Koolitus

Koolituse andmed

Koolituse nimi
Minifiguuride fotograafia erikursus
Õppesuund
Kunstid
Õpperühm
Audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine

Toimumiskoha aadress

Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 64, Tatari 64, Tallinn, IV korrus, 10134
Asukoha lisainfo
Tatari 64, Tallinn, IV korrus

Koolitus

Koolituse tase:
algtase
Koolituse keel:
eesti keel
E-õpe
Ei
Õppe kogumaht:
12 akadeemilist tundi
Auditoorse ja praktilise töö maht:
12 akadeemilist tundi
Maksumus käibemaksuga:
140.00 EUR
Otsetee link koolituse infole
Koolitus lõpeb õpiväljundite hindamisega
Jah
Ligipääs liikumispuudega inimesele
ei

Toimumisajad

09-03-2018 - 16-03-2018
Lektor:
Jaak Kadak

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png