Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Noortegarantii

Prindi

Lisatud 08.10.2015 | Uuendatud 17.12.2015

Noortegarantii on riiklik tegevuskava, mille eesmärk on tagada, et noored saaksid töötuks jäämisel või koolist lahkumisel võimalikult kiiresti tagasi tööle,  oma haridusteed jätkata või olla muul moel ühiskonda aktiivselt kaasatud. 

 

 

  • Teenus „Minu esimene töökoht“

Vähese töökogemuse ja erialase hariduseta noorele on "Minu esimese töökoha" teenus väga hea võimalus ameti omandamiseks ning püsiva töökoha leidmiseks. Toetame vähese töökogemuse ja erialase hariduseta noore töölevõtmist, hüvitades tööandjale kuni poole noore palgakuludest esimesel tööaastal ning kogu tööalase koolituse kulu kahe esimese tööaasta jooksul.  Lähemalt saab lugeda siit: minu esimene töökoht

 

  • Tööturgu tutvustavad töötoad koolinoortele

Töötukassa karjääriinfospetsialistid  korraldavad tööturgu ja tööelu tutvustavaid töötube 8.-12. klasside õpilastele. Töötubade eesmärk on tõsta noorte tööalast teadlikkust ning suurendada nende võimalusi hiljem tööd leida.

Töötubades tugineme igapäevasele tööandjate ja tööotsijatega tegelemise kogemusele.  Oleme valmis jagama teavet näiteks tööturu trendidest ja suundumustest, tööandjate ootustest ja soovitustest noorele tööotsijale, noorte olukorrast tööturul ja mitmetel teistel teemadel. Töötoas püüame anda võimalikult praktilist infot noori huvitavas ja neid aktiivselt kaasavas vormis.

Kui soovite karjääriinfospetsialisti kutsuda noortele infot jagama, võtke palun ühendust meie maakondliku osakonnaga. Meie kontaktid leiate siit: töötukassa esindused.

Oli teile sellest lehest abi?


Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png