Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tööalase rehabilitatsiooni programmid

Sellele lehele koondame info tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutajate pakutavate rehabilitatsiooniprogrammide kohta.


Tagasi tööalase rehabilitatsiooni osutajate nimekirja
Asutus Programm Sihtrühm
AS Põhja-Eesti Taastusravikeskus
Kuva kontaktid
Insuldijärgselt tööle tagasi
Loe lisaks kodulehelt
Tööealised peaajuinsuldi läbipõdenud inimesed, kes on läbinud statsionaarse ja/või ambulatoorse taastusravi ning kes omavad töökohta haigestumiseelsest ajast või on alustanud töötamist uuel töökohal. Insulti haigestumisest on möödunud maksimaalselt kaks aastat.

Programmi võib suunata kliente igal ajal. Programm on peamiselt individuaalne, grupitegevused on planeeritud nii, et saavad osaleda programmi erinevas etapis olevad kliendid (nii alles alustanud kui ka nt kaks kuud tagasi alustanud).
AS Põhja-Eesti Taastusravikeskus
Kuva kontaktid
Rehabilitatsiooniprogramm "Töökad käed"
Loe lisaks kodulehelt
Programm on mõeldud tööealisele inimesele, kellel esineb ülajäseme (käe, õla) valu, mis raskendab tööülesannete täitmist. Programm on suunatud töötavatele klientidele, sisaldades nõustamist töökohal (vajalike abivahendite ja ergonoomiliste kehaasendite osas). Programmi eesmärgiks on, et klient oskab toime tulla valuga ja suudab tööülesandeid sooritada tervist säästvalt kasutades ergonoomilisi töövõtteid ja abivahendeid.
Programm algab 04.09.2017.
Benita Kodu AS
Kuva kontaktid
Programm sclerosis multiplex-i diagnoosiga klientidele
Loe lisaks kodulehelt
Sclerosis Multiplex-i diagnoosiga klient, kellel on diagnoosimisest möödunud maksimaalselt viis aastat.

Programmiga alustatakse 09.04.2017, 29.05.2017 ja 24.09.2017.
Mittetulundusühing Ühiselt
Kuva kontaktid
Kroonilise valuga toimetulek tööl
Loe lisaks kodulehelt
Osalise töövõimega tööealised töötavad inimesed, kellel on pikaajaline lihas-skeletisüsteemi krooniline valu ja kõrgenenud valutundlikkus, mis takistavad või raskendavad tööülesannete täitmist ja/või töölpüsimist.
Osaühing Activitas
Kuva kontaktid
Tööalase rehabilitatsiooni programm "Pööra selg seljavalule"
Loe lisaks kodulehelt
Programm on mõeldud tööealistele töötavatele alaseljavaludega klientidele, kes soovivad jätkata töötamist samal töökohal. Inimesel esineb krooniline seljavalu, mis on kestnud 3 kuud või rohkem, ta on külastanud eriarsti, saanud taastusravi seljavalu vähendamiseks. Juhul kui on teostatud selja operatsioon, siis sellest on möödunud minimaalselt 3 kuud ning inimene on läbinud operatsioonile järgneva taastusravi.
Programm algab 02.10.2017.
aktsiaselts AA-LAN
Kuva kontaktid
Töölesaamist toetav rehabilitatsiooniprogramm osalise töövõimega inimestele
Loe lisaks kodulehelt
Vähenenud töövõimega tööealised kliendid (tuvastatud osaline töövõime või töövõime kaotuse protsent), kes on registreeritud töötuna ning kes vajavad multidistsiplinaarse rehabilitatsioonimeeskonna tuge töökoha leidmisel ja tööga kohamisel. Programmi osutatakse psüühikahäiretega inimestele, ajukahjustusega inimestele, krooniliste haigustega inimestele ning erineva erivajadusega inimestele.

Planeeritud algusaeg on 07.08.2017, 11.09.2017 ja 6.11.2017

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png