Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Jõgevamaa

Tagasi üles

Jõgevamaa osakond

Aadress:
Suur 14, 48306, Jõgeva
Telefon:
776 6870
Faks:
776 6871
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Liina Võsaste osakonnajuhataja Liina.Vosaste@tootukassa.ee
Reet Roosipõld infospetsialist Reet.Roosipold@tootukassa.ee
Merike Sirel infospetsialist Merike.Sirel@tootukassa.ee
Katrin Soopalu juhtivkonsultant Katrin.Soopalu@tootukassa.ee
Maiu Veltbach tööandjate konsultant Maiu.Veltbach@tootukassa.ee
Kadri Lauringson teenusekonsultant Kadri.Lauringson@tootukassa.ee
Küllike Roosipõld teenusekonsultant Kyllike.Roosipold@tootukassa.ee
Anne-Ly Hanson juhtumikorraldaja I Anne-Ly.Hanson@tootukassa.ee
Agnes Harjurand juhtumikorraldaja II Agnes.Harjurand@tootukassa.ee
Tiia Kütt juhtumikorraldaja II Tiia.Kytt@tootukassa.ee
Kärt Schasmin juhtumikorraldaja II Kart.Schasmin@tootukassa.ee
Marge Udras juhtumikorraldaja II Marge.Udras@tootukassa.ee
Maarja-Liisa Mekšun karjäärinõustaja (ESF) Maarja-Liisa.Meksun@tootukassa.ee 7766867
Kaja Brok töövahenduskonsultant Kaja.Brok@tootukassa.ee
Kaja Malm töövahenduskonsultant Kaja.Malm@tootukassa.ee
Kersti Orr töövahenduskonsultant Kersti.Orr@tootukassa.ee
Kristine Malm karjäärinõustaja tööleping ajutiselt peatatud
Maarja Pavlihhina karjäärinõustaja Maarja.Pavlihhina@tootukassa.ee

Põltsamaa büroo

Aadress:
Kesk 2, 48104, Põltsamaa
Telefon:
776 6870
Faks:
776 6871
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kaja Brok töövahenduskonsultant Kaja.Brok@tootukassa.ee
Kersti Orr töövahenduskonsultant Kersti.Orr@tootukassa.ee

Klienditeenindus

  • esmaspäeval ja kolmapäeval 8.15-16.00
  • teisipäeval 8.15-17.30
  • neljapäeval ja reedel suletud
Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Bänner viib Noortegarantii lehele Bänner viib Rajaleidja portaali venekeelsele lehele, kust leiab karjäärinõu nii noor kui täiskasvanu.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30)

 

 

 

logo_eures01.png