Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Läänemaa

Tagasi üles

Läänemaa osakond

Aadress:
Jaama 13, 90507, Haapsalu
Telefon:
472 7075
Faks:
472 7076
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Evelin Kullison osakonnajuhataja Evelin.Kullison@tootukassa.ee
Helga Aavik infospetsialist Helga.Aavik@tootukassa.ee
Milli Soosalu infospetsialist Milli.Soosalu@tootukassa.ee
Mariel Kõrgemägi juhtivkonsultant Mariel.Korgemagi@tootukassa.ee
Regina Triebstock tööandjate konsultant Regina.Triebstock@tootukassa.ee
Meeli Kaljo teenusekonsultant Meeli.Kaljo@tootukassa.ee
Marika Viilma teenusekonsultant Marika.Viilma@tootukassa.ee
Ülle Raudkivi juhtumikorraldaja I Ylle.Raudkivi@tootukassa.ee
Saima Soobard juhtumikorraldaja I Saima.Soobard@tootukassa.ee
Merike Juhanson juhtumikorraldaja II Merike.Juhanson@tootukassa.ee
Imbi Maar juhtumikorraldaja II Imbi.Maar@tootukassa.ee
Hele Vilbas juhtumikorraldaja II Hele.Vilbas@tootukassa.ee
Vilvi Maiste karjäärinõustaja Vilvi.Maiste@tootukassa.ee
Piret Luik karjäärinõustaja (ESF) Piret.Luik@tootukassa.ee
Ene Kiisküla töövahenduskonsultant Ene.Kiiskyla@tootukassa.ee
Anne Kuusk töövahenduskonsultant Anne.Kuusk@tootukassa.ee

Lihula büroo

Aadress:
Jaama 1, 90301, Lihula
Telefon:
5346 3043
Faks:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Büroo on avatud kolmapäeviti ja neljapäeviti 8.30 - 16.00. 

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Bänner viib Noortegarantii lehele Bänner viib Rajaleidja portaali venekeelsele lehele, kust leiab karjäärinõu nii noor kui täiskasvanu.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30)

 

 

 

logo_eures01.png