Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

AS G4S Eesti

Печать

Добавлено 06.05.2015 | Обновлено 06.05.2015

G4S töökuuluts
  • Pakume tööd: turvatöötajatele (sh inkassaator, patrullekipaaži turvatöötaja, lennundusjulgestustöötaja, häirejuhtimise spetsialist) ja nõrkvoolu tehnikutele
     
  • Meie organisatsioon: G4S on juhtiv turvateenuseid pakkuv rahvusvaheline kontsern, mis tegutseb 125 riigis üle maailma. Eestis anname tööd ligi 2600 inimesele. Meie eesmärk on olla hinnatuim turvalahenduste pakkuja. Oleme pühendunud kohaliku kogukonna toetamisele ja aitamisele läbi erinevate tegevuste: muudame koostöös kohalike omavalitsustega elukeskkonna turvalisemaks, anname oma panuse spordi arengusse ja harime kogukonda üldturvalisuse valdkonnas.
     
  • Miks meie juurde tööle tulla? G4S on suurim turvaettevõte Eestis. Kuna tegutseme turvaturu erinevates valdkondades on meie töötajatel võimalus vahetada valdkondi ja teha seeläbi karjääri ja vastu võtta järjest vastutusrikkamaid ametikohti. Nii mõnigi meie praegustest juhtides on kunagi alustanud turvatöötaja või tehniku ametikohalt. 

 

Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Bänner viib Noortegarantii lehele Bänner viib Rajaleidja portaali venekeelsele lehele, kust leiab karjäärinõu nii noor kui täiskasvanu.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)

 

 

 

logo_eures01.png