Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Selver AS

Печать

Добавлено 06.05.2015

Selveri tutvustus

  • Pakume tööd: teenindajatele Tallinnas ja Harjumaal. Pakume tööd nii suveks kui ka pikemaks ajaks.
     
  • Meie organisatsioon:  Eestis ei ole palju nii väärika ajaloo ja kiire arenguga suurettevõtteid. Selver on aastate jooksul kujunenud paljude eestimaalaste igapäevaostude lemmikpaigaks ning sellel on roll igal Selveri töötajal. Võidame klientide südame hea teeninduse, rikkaliku kaubavaliku, peresõbralikkuse ja maitsvate Selveri Köögi toitudega. Selverisse tööle tulek annab Sulle võimaluse uhkusega näidata, et töötad edumeelses ja arenevas organisatsioonis, kus väärtustatakse iga inimest - nii klienti kui töötajat.
     
  • Miks meie juurde tööle tulla? Ootame Sind Selveri kaupluseketti tööle, kui müük on Sinu kirg, oled huvitatud kaubanduse valdkonnast ja Sind paelub suurettevõttes töötamine. Paljude jaoks on Selver esimene töökoht, kust alustada oma karjääriteed ja saada hea klienditeeninduskogemus. Mõned noored töötavad kooli kõrvalt, proovime igati õppimist toetada ning pakkuda paindlikku tööaega. Selveris on umbes 60 erinevat ametikohta. Kui Sa oled tubli, püüdlik ja tegus, siis Sind kindlasti märgatakse. Juhul kui Sa soovid, on Sul palju erinevaid võimalusi meie firmas edasi arenemiseks nii kaupluse sees kui ka meie tugifunktsioonide keskuses. Tule meile tööle! Vaata lisa järgnevalt viitelt: https://www.selver.ee/tule-toole-0

 

Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере. Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)