Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Kontaktikeskus

Печать

Добавлено 06.05.2015

Kontaktikeskuse tutvustus

 

  • Pakume tööd: otsime müügikonsultante oma erinevatesse müügikontoritesse: Tallinnas, Haapsalus, Pärnus, Valgas, Tartus, Võrus, Põlvas, Jõhvis ja Paides.
     
  • Meie organisatsioon: Kontaktikeskus OÜ on tegus Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on tegutsenud eduka kõnekeskusena 2009. aastast. Töötajaid on 200 ringis ja ettevõte on pidevalt laienemas.
     
  • Miks meie juurde tööle tulla? Meie müügikonsultandi töö sobib ideaalselt „Minu esimese töökoha“ teenusele kvalifitseeruvatele noortele, sest töö ei eelda eelnevat töökogemust. Müügikonsultandi peamine ülesanne on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid tooteid ja teenuseid. Samas ei ole konsultant ainult müüja, vaid ka nõustaja, kes teeb oma tööd meeldivalt ja professionaalselt.  Võimalik on töötada nii täis- kui  osalise koormusega, nii päevasel kui õhtusel ajal. Töötasu on vastavalt müügitulemustele.  Me ootame inimest, kes on hakkaja, kohusetundlik ning soovib areneda. Oluline on arvuti kasutamise oskus igapäeva kasutaja tasemel.
Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)