Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

AS Eesti Post (Omniva)

Печать

Добавлено 26.05.2015 | Обновлено 01.11.2019

Omniva logo
  • Pakume tööd: klienditeenindajatele postkontoris ning kõnekeskuses, postitöötlejatele kirja- ja pakisorteerimise osakonnas, kulleritele, kirjakandjatele ning andmesisestajatele. 
     
  • Meie organisatsioon: Oleme rahvusvaheline logistikaettevõte: liigutame kaupu ja informatsiooni. Me loome lahendusi, mis teevad ettevõtete töö lihtsamaks. Oleme partneriks nii ostjatele kui müüjatele. Toome kauba kiiresti koju, kodulähedasse postkontorisse või pakiautomaati. Täpselt nii nagu igaühele sobib.
     
  • Miks tulla tööle Omnivasse? Omniva on pidevalt muutuv ettevõte, mis pakub oma töötajatele mitmekülgseid arenguvõimalusi. Töötamine Omnivas avardab silmaringi, sest ettevõtte tegevusvaldkond on väga lai ning kursis on vaja olla erinevate teemadega. Enda teadmisi ja kogemusi on seetõttu võimalik oma tööd tehes pidevalt täiendada ning ettevõte toetab õppimist ka töö kõrvalt. Särasilmseid ja teotahtelisi noori märgatakse ning neile pakutakse võimalust võtta ettevõtte siseselt vastu uusi väljakutseid. Mitmed spetsialistid ja juhid, kes on omal ajal tulnud ajutiselt Omnivasse tööle oma esimest töökogemust saama, töötavad ettevõttes tänaseni.  

 

Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Bänner viib Noortegarantii lehele Bänner viib Rajaleidja portaali venekeelsele lehele, kust leiab karjäärinõu nii noor kui täiskasvanu.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)

 

 

 

logo_eures01.png