Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Uudiskiri nr 2015 / 2 (2)

Печать

Добавлено 17.11.2015 | Обновлено 01.02.2018

Kutsu tööandjate konsultant endale külla!

2015. aasta juunis asusid kõigis töötukassa osakondades tööle tööandjate konsultandid. Kui üldsuse silmis tegeleb töötukassa peamiselt töötute tööleaitamise ning neile hüvitiste ja toetuste maksmisega, siis tegelikkuses on tööandjad meie jaoks väga olulised partnerid. Ilma tööandjateta ei saaks me tegeleda enda põhitegevuse – töövahendusega. Lisaks sellele saame just tööandjate abil pakkuda mitmesuguseid teenuseid: väga populaarne on näiteks tööpraktika teenus, samuti korraldame töötutele tööharjutusi ja tööklubisid, kuhu kaasame ka tööandjaid.

Leia töötaja töömessilt!

On saamas juba traditsiooniks, et kevadeti ja sügiseti toimub Tallinnas Nordea kontserdimajas töömess, kus tööandjad saavad oma ettevõtet ja tööpakkumisi tutvustada ning töösoovijad töökohtadega tutvust teha ja tööandjatega silmast-silma suhelda.

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)