Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

EURES võimalused

Печать

Добавлено 27.02.2017

Vajate uut töötajat ja kaalute võimalust laiendada personaliotsingut teistesse Euroopa riikidesse?

Eesti Töötukassa pakub tööandjatele mitmeid erinevaid tööturuteenuseid. Üks teenustest on EURES teenus, mis muuhulgas abistab teid töötajate leidmisel mujalt Euroopast.

Euroopast värbamise eeliseks võrreldes kolmandate riikidega on lihtsus, sest üleeuroopalise värbamisega kaasneb vähe ametlikke haldustoiminguid.

3 sammu töötaja värbamisel mujalt Euroopast:

  1. Huvi korral palume teil ühendust võtta EURES nõustajaga, kes vaatab teie tööpakkumise üle, annab vajadusel nõu selle täiendamiseks ning tutvustab teile sihtriigi/riikide tööturu olukorda.
  2. Seejärel sisestame teie tööpakkumise(d) portaali eures.europa.eu, mille kaudu see jõuab tuhandete portaalis registreerunud tööotsijateni üle Euroopa, lisaks tutvustame täiendavaid tööpakkumise kuulutamise võimalusi.
  3. Konkursi lõpus valite välja sobivad kandidaadid ning korraldate nendega online- või kohapealsed tööintervjuud. Vajadusel saavad EURES nõustajad tööandjat abistada nii kandidaatide eelvalikul kui ka töövestluste korraldamisel ja läbiviimisel.

Oma tööpakkumise saate sisestada ka veebivormil

Igal aastal korraldame ka vähemalt ühe online-töömessi.  2017. aastal on mess plaanis korraldada koos teiste Balti riikidega. Kõik online-töömessi tegevused toimuvad kokkulepitud ajal reaalajas internetis: ettekanded (saab kasutada eelsalvestust), küsimustele vastamine, kandidaatide intervjueerimine jne. See tähendab, et on võimalik jõuda paljude kandidaatideni välisriikidest ning osalev tööandja peab olema valmis värbama teiste Euroopa Liidu riikide kodanikke. Euroopa Komisjon on loonud spetsiaalselt online-messidele mõeldud platvormi europeanjobdays.eu, kus saate tutvuda kõigi juba toimunud ja lähiajal toimuvate messidega üle Euroopa.

Kõik Eesti Töötukassa tööturuteenused on tööandjatele tasuta.

Lisainfo EURES nõustajalt:

Maris Koka Maris.Koka@tootukassa.ee, tel 737 7135 ja 5343 2217

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере. Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)