Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töövõimetoetuse maksmise jätkamine

Печать

Добавлено 14.07.2017 | Обновлено 14.07.2017

Kui teie töövõime on hinnatud osaliseks või puuduvaks ja te esitasite töövõime hindamise ja töövõimetoetuse uued taotlused 50 tööpäeva jooksul enne kehtiva töövõime hindamise otsusega määratud osalise või puuduva töövõime kestuse viimast päeva, jätkatakse teile sissetuleku tagamiseks töövõimetoetuse maksmist, kui teie eelmise töövõime hindamise otsusega määratud osalise või puuduva töövõime kestus on lõppenud ja töötukassa on teie töövõime hindamise taotluse menetlemise tähtaega pikendanud teist olenemata põhjusel. Töövõimetoetust makstakse seni määratud suuruses alates eelmise töövõimetoetuse maksmise perioodi lõpule järgnevast päevast kuni uue töövõimetoetuse otsuse tegemise kalendrikuu lõpuni.

Kui teile on makstud töövõimetoetust ülalnimetatud alusel, siis ei maksta teile sama perioodi eest pärast uue töövõimetoetuse määramist teistkordselt töövõimetoetust. Kui uue töövõimetoetuse määramise otsuse alusel on toetus suurem ülalnimetatud alusel makstud toetusest, makstakse nende vahe järgmise töövõimetoetuse maksega.

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Bänner viib Noortegarantii lehele Bänner viib Rajaleidja portaali venekeelsele lehele, kust leiab karjäärinõu nii noor kui täiskasvanu.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)

 

 

 

logo_eures01.png