Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Uudiskiri nr 2017 / 2 (7)

Печать

Добавлено 03.08.2017 | Обновлено 01.02.2018

Lugupeetud tööandjad!

Veel enne suurt suve valmistas töötukassa ette KAKS UUT TEENUST, mille eesmärk on pakkuda teie ettevõttele tuge töötajate koolitamisel. Tegemist ei ole helikopterilt toetuse jagamisega ja sestap saate käesolevast uudiskirja esimesest loost täpsemalt lugeda kellele ja kuidas. Esimese kuu jooksul jõudis meieni juba 6 taotlust. Teie täpsustavatele küsimustele vastavad meie tööandjate konsultandid.

Oskustega töötajad töötukassa toetusega

Sobivate oskustega tööjõu puudumine valmistab tööandjatele järjest rohkem peavalu. Olukorra leevendamiseks pakub töötukassa  sellest kevadest  tööandjatele koolitustoetust nii töötajate värbamiseks kui ka  töötajate koolitamiseks muutuste olukorras. 

Abi erivajadusega inimese töölevõtmisel

2016. aasta sügisel pöördus Eesti Töötukassasse tööandja, kes soovis võtta tööle ratastoolis inimese. Probleemiks oli töökoha paiknemine liftita maja teisel korrusel. Tööandja teadis, et töötukassa pakub töökoha kohandamise teenust ning uuris meie juhtumikorraldajalt teenuse sisu ja tingimuste kohta. Ühise arutelu käigus otsustati paigaldada trepile tõstuk.

MOBI ehk mobiiline nõustamine

MOBI eesmärk on tööotsingute alane teavitamine ja nõustamine Eesti erinevates paikades kohapeal. Teeme seda koostöös kohalike omavalitsustega, osalema ootame nii piirkonna elanikke kui tööandjaid, keda käsitletavad teemad puudutavad. 

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)