Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Uudiskiri nr 2017 / 6 (11)

Печать

Добавлено 20.12.2017 | Обновлено 01.02.2018

Eessõna

Lugupeetud tööandjad, head koostööpartnerid!

Saadame Teile aasta lõpus veel paar infokildu, et anda inspiratsiooni töötukassa teenuste kasutamiseks. Novembri statistika annab ülevaate töötukassas arvel olevate inimeste ametivaldkondadest. Kui plaanite värvate uusi töötajaid ning neid ka koolitada, võiksite tutvuda meie koolitustoetusega värbamisolukorras. Külalisena kirjutab Maksu-ja Tolliameti spetsialist Laidi Suumann paljuräägitud maksumuudatusest. Loodame, et muutused tulevad Teie ettevõttele rahulikult ning olete nendeks valmis.

Maksuvaba tulu 2018

Laidi Suumann 
Maksu- ja Tolliamet


Alates 01.jaanuarist 2018.a muutub maksuvaba tulu arvestamise kord olulisel määral nii üksikisiku kui ka tööandja jaoks.

Kui üksikisikud peavad hakkama järgmisel aastal senisest enam oma tuludele mõtlema ja maksuvabastuse arvestamise eest vastutama, siis palju muutub ka tööandjate jaoks.

Esiteks muutub maksuvabastuse arvestamise kord keerukamaks, kuna erineva sissetulekuga töötajatele rakendub erinevas suuruses maksuvaba tulu summa.

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)