Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töö otsib tegijat ja tegija tööd!

Печать

Добавлено 01.02.2018 | Обновлено 01.02.2018

Merle Haug
juhtivkonsultant (tööandjad)
merle.haug@tootukassa.ee 

Töö otsib tegijat ja tegija tööd! Kevadisel  töö- ja karjäärimessil soovime taas kokku viia tublid tööandjad ning tarmukad tööotsijad ning karjäärimuutuse soovijad. Tulge ka Teie!

Töö- ja karjäärimessi populaarsus on ajas kasvanud. Praegune formaat on toonud järjest rohkem huvilisi tutvuma tööhõive võimalustega. Ja mitte ainult. Me oleme teadlikud, et paljud tööandjad on just messi kaudu leidnud endale uued töötajad. See rõõmustab meid väga ning annab jõudu uuteks tegemisteks. Ka sel korral ootame rohkem kui 3000 messikülastajat. Me jätkame töötubade ja teenuste tutvustamisega ning karjääriseminari raames kutsume taas esinema põnevaid inimesi, kes oma ettekannetega aitavad tööotsijaid nii kogemuste jagamise, võimaluste leidmise kui motivatsiooni ja muu tarkusega. Senine tagasiside töötubadele ja seminari ettekannetele on olnud väga positiivne. See kõik peab toetama. Oluline on, et töö leiaks tegija! Seetõttu:

Kevadmessiks ettevalmistused on alanud. Kui soovite osaleda ettevõttega töö- ja karjäärimessil ning Teil on vabu töökohti, mida messil tööst huvitatutele inimestele pakkuda,  andke endast märku tallinn@tootukassa.ee või täitke 16. veebruariks registreerimisvorm siin.

Töö- ja karjäärimess „Meie inimesed – meie võimalused“ toimub 6. märtsil 2018 kell 11:00-17:00 Kultuurikatlas.

Messil osalemine on tasuta. Messi ajal on Teil kasutada oma laud, kuhu paigutada infomaterjalid ja muu vajalik.

Julgus on tähtis, juhused mängivad rolli, aga mitte ainult – kohtumiseni messil!

messimelu  messimelu

messimelu

 

 

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Bänner viib Noortegarantii lehele Bänner viib Rajaleidja portaali venekeelsele lehele, kust leiab karjäärinõu nii noor kui täiskasvanu.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)

 

 

 

logo_eures01.png