Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

28. märtsil toimub online-töömess „IT, sales and engineering – Work in Estonia“

Печать

Добавлено 01.02.2018

Eesti Töötukassa ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse eestveetav programm Work in Estonia korraldavad 28. märtsil järjekordse online-töömessi, mis on suunatud infotehnoloogia-, müügi- ja insenerierialade spetsialistide leidmisele teistest Euroopa riikidest. 

Osalema on oodatud kõik nimetatud valdkondades tegutsevad tööandjad, kes on mõelnud töötajate leidmisele mujalt Euroopast. Lisaks Euroopa Liidu riikidele levitatakse kutset messile aktiivselt ka Türgi, Ukraina ja Gruusia spetsialistidele suunatud infokanalite kaudu. Euroopa Liidu riikidest on kitsamalt sihikul Portugal, Itaalia, Sloveenia, Bulgaaria, Ungari ja Läti.

Messist huvitatud tööandjatele jagab lisainfot töötukassa EURES peaspetsialist Jaanus Valdmaa: jaanus [dot] valdmaa [ä] tootukassa [dot] ee, 6148 604.

Online-töömess toimub virtuaalses messikeskkonnas https://www.europeanjobdays.eu/en/events/it-sales-and-engineering-%E2%80%93-work-estonia. Messil osalemiseks on ettevõttel vaja luua konto, sisestada tööpakkumised ning olla messi toimumise ajal virtuaalselt kättesaadav. 

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере.  

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info [ä] tootukassa [dot] ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)