Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

28. märtsil Astangul toimuval Töölaadal on tööd pakkumas uus valik erinevaid ettevõtteid

Печать

Добавлено 20.03.2018 | Обновлено 20.03.2018

28. märtsil kell 11-14 on vähenenud töövõimega inimesed ja neile tööd pakkuvad ettevõtted oodatud taaskord Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses toimuvale Töölaadale.

Uus valik töökohti! Astangu töölaat 28. märtsil kell 11 - 14 Astangu kutserehabilitatsiooni keskuses.

 

Töölaada teeb eriliseks see, et osalevad ettevõtted on valmis tööle võtma just erivajadusega inimesi ning tavapärase töömessi formaadi asemel on rõhk pakutavate tööde kohapeal läbikatsetamisel. Eelmistel aastatel on näiteks kohvikukett juhendanud smuutide tegemisel, koristusfirmad seadmete käsitlemisel, poeketid kauba sorteerimisel jne. Ka tänavune töölaat jätkab samas vaimus. Näiteks hotellikett tuleb kohale voodiga ning huvilised saavad proovida kui kiiresti ja osavalt neil voodipesu vahetamine välja tuleb.

Oma osalemise on kinnitanud Selver, Rimi, ABC Supermarkets (kaubandus), ISS ja SOL Baltics (puhastusteenindus), Radisson Blue Sky ja Radisson Blu Hotel Olümpia (hotellindus), Express Post (posti sorteerimine, kojukanne), Elisa, Swedbank (klienditeenindus), Eesti Pandipakend (lihttöö), Eurotrend (õmblusfirma), Mägitrepp OÜ, Walew Berg OÜ (käsitöö, puit, plekitööd), Manpower (personalivahendus), Merimetsa tugikeskus, MTÜ Töötahe, Astangu kaitstud töötoad (kaitstud töö) jt. Kui kohe üritusel töölepingut ei sõlmita, on võimalik suunduda ka praktikale ja selle käigus oma töösoovis ja oskustes veenduda.

Nagu juba tavaks saanud, on avatud ka Astangu pagari ja abikoka erialal õppijate kohvik, töötukassa pakub karjäärinõu ja Tööinspektsioon aitab tõsta teadlikkust töösuhete ja töökeskkonna alal.

Töölaada üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/171376223650646/ .

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Временные рабочие места. Работа ждет Вас! Bänner viib Rajaleidja portaali venekeelsele lehele, kust leiab karjäärinõu nii noor kui täiskasvanu.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)