Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Töö otsis tegijat ja tegija tööd Eesti Töötukassa poolt korraldatud töö- ja karjäärimessil 7. märtsil Kultuurikatlas

Печать

Добавлено 20.04.2018 | Обновлено 20.04.2018

Hea tööandja!

Töö otsis tegijat ja tegija tööd Eesti Töötukassa poolt korraldatud töö- ja karjäärimessil 07. märtsil Kultuurikatlas.

Töö- ja karjäärimessi populaarsus on ajas kasvanud. Praegune töömessi formaat on toonud järjest rohkem huvilisi tutvuma tööhõive võimalustega. Ja mitte ainult. Messi tagasisidest oleme teada saanud, et paljud tööandjad on just messi kaudu leidnud endale uued töötajad. See rõõmustab meid väga ning annab jõudu uuteks tegemisteks.

Kevadmessil oli 73 eksponenti ja messi külastas 3400 inimest. Kuigi viimasel hetkel oli mitmeid tööandjaid, kes pidid gripilaine tõttu osalemisest loobuma ja messi külastajatel tuli trotsida tõsist suusailma, täitis kevadmess eesmärgi ning andis võimaluse tööandjatel ja tööotsijatel kohtuda.

Karjääriseminar „Meie inimesed – meie võimalused 4.0“ keskendus seekord tööelust saadavatele headele emotsioonidele ja mängulisusele. Selgi korral toimus seminarist otseülekanne Delfi TV vahendusel ja tipphetkel jälgis ülekannet korraga 263 seadet. Kokku käivitati seminari 917 korral ning unikaalseid vaatajaid oli 447 inimest.

Karjääriseminaril tõdeti, et positiivsete emotsioonidega saab organisatsiooni tulla, seal olla ja sealt minna, kui organisatsioonikultuur ja keskkond inimesi toetab. Kuid organisatsioon saab pakkuda vaid tingimusi, töörõõm ja eneseteostuse soov peavad tulema ikkagi inimeselt endalt.

Karjääriseminari on võimlik järele vaadata siit: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/vaata-uuesti-too-ja-karjaarimessi-karjaariseminar?id=81342893

Kuigi oleme kevadehakul ning suve ootel, siis ega sügismess enam ennast pikalt oodata lase.  Kui soovite osaleda ettevõttega sügisesel töö- ja karjäärimessil ning Teil on vabu töökohti, mida messil tööst huvitatutele inimestele pakkuda, andke endast märku  juba täna tallinn@tootukassa.ee

Töö- ja karjäärimess „Meie inimesed – meie võimalused“ toimub 25. septembril Kultuurikatlas.

Uute kohtumisteni!

Kultuurikatla töömessi sissepääs Kultuurikatla messi sisevaade

Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)