Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Tööandjatega koostöö strateegia

Печать

Добавлено 08.06.2018 | Обновлено 24.01.2019

Eesti Töötukassa igapäevane töö on viia kokku tööandjad ja tööd otsivad inimesed ning võimaldada selleks vajalikku nõustamist ja teenuseid. Tööandjad on meie olulised partnerid, pakkudes töökohti, mida vajame tööotsijate tööle aitamiseks.

Samuti panustavad tööandjad koos töötukassaga töötajate oskuste arendamisse ning toetavad majandusliku ja sotsiaalse heaolu kasvu. Tööandjad on ühtlasi töötukassa kliendid, kes vajavad meie tuge töötajate leidmisel, töökohtade loomisel ja kohandamisel ning majandustegevuse ümberkorraldamisel.

Tööandjatega koostöö põhimõtete paremaks kirjeldamiseks oleme koostanud tööandjatega koostöö strateegia. Strateegia kirjeldab töötukassa koostöö aluseid tööandjatega, peamisi tegevussuundi ja sihtrühmasid ning seab strateegilised eesmärgid aastani 2020.

Strateegia lugemiseks vajuta siia.

Эта страница помогла Вам?


Формы и документы
Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере.  

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info [ä] tootukassa [dot] ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)