Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Millised on Teie õigused seoses isikuandmete töötlemisega töötukassa poolt

Печать

Добавлено 13.07.2018 | Обновлено 27.09.2019

Teil on õigus:

  • tutvuda Teie kohta kogutud isikuandmetega ja teada, mis eesmärgil töötukassa Teie andmeid töötleb
  • nõuda oma ebaõigete isikuandmete parandamist või mittetäielike andmete täiendamist
  • esitada Teid puudutavate isikuandmete töötlemise suhtes vastuväiteid. Sel ajal ei töötle töötukassa Teie isikuandmeid edasi, välja arvatud juhul, kui töötukassa tõendab, et töödeldakse mõjuval õiguspärasel põhjusel, mis kaalub üles Teie huvid, õigused ja vabadused, või õigusnõuete koostamise, esitamise või kaitsmise eesmärgil. Põhjendatud vastuväite saamisel töötukassa lõpetab andmete töötlemise või korrigeerib andmete töötlemise ulatust. Töötukassa selgitab Teie taotlusel töötlemise vajaduse õiguspärasust
  • kui Te ei ole rahul sellega, kuidas töötukassa Teie isikuandmeid töötleb ning pöördumine töötukassa andmekaitse spetsialisti poole ei andnud rahuldavat tulemust, on Teil õigus esitada kaebus Andmekaitse Inspektsioonile või kohtule.

Töötukassa töötleb Teie isikuandmeid üldjuhul seaduse alusel ning kohustub kogutud andmeid säilitama seaduses määratud tähtaja jooksul, mistõttu ei saa töötukassa Teie isikuandmeid kustutada, sh ka Teie enda soovil ega kolmandale isikule üle kanda (erandid vt isikuandmete töötlemine nõusoleku alusel).

Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info [ä] tootukassa [dot] ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)