Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Miks peab tööpakkumisele tulemuse märkima?

Печать

Добавлено 30.07.2018 | Обновлено 31.07.2018

Töötame igapäevaselt selle nimel, et meie töövahenduse teenus vastaks nii tööandjate kui ka tööotsijate nõudmistele ning oleks võimalikult mugav kasutada. See tähendab, et viime pidevalt sisse uuendusi parandamaks süsteemi kasutusmugavust. 

Alates aprilli lõpust saadab süsteem tööandjatele, kes on meie portaali sisestanud tööpakkumise, kord nädalas välja automaatkirja, mille kaudu on võimalik saada ülevaadet käimasolevatest tööpakkumistest (kui palju on kandideerinuid, kui palju on tööpakkumist vaadatud). Juhul kui tööandjal on tööpakkumisi, mis on sulgunud 2 nädalat tagasi, siis on kirjas need tööpakkumised välja toodud märkega, et sooviksime teada ka tööpakkumiste tulemust. Tööpakkumise tulemuseks saab märkida:

  • leidsin töötaja
  • ei leidnud töötajat
  • loobusin töökoha täitmisest

Tööpakkumiste tulemuste märkimine on tööandjale vabatahtlik, kuid aitab nii asutusel kui ka meil paremini analüüsida töövahenduse kvaliteeti. Juhul kui tööandja teavitab, et tööpakkumise avaldamise tulemusel siiski uut töötajat ei leitud, on meil võimalik koos mõelda, kuidas antud töökoht paremini täita või kas saaksime kuidagi teisiti tööandjale abiks olla. Tulemuse ära märkimine aitab ka tööandjal hiljem e-töötukassasse sisenedes tagasiulatuvalt saada ülevaadet, millistel juhtudel on tööpakkumised olnud edukad ning millistel juhtudel mitte.

Tööpakkumisele tulemuse märkimiseks on Teil vajalik sisse logida e-tootukassasse:

  • Liikuge vasakul menüüribal alamkategooriasse „Minu tööpakkumised“             
  • Valige „Arhiveeritud tööpakkumised“                                                                                tööpakkumiste leidmine e-töötukassas
  • Klikake konkreetse tööpakkumise peale, kus leiate paremalt kastikese „Tegevused“ 
  • Sellel klikates saate valida „Märgi tulemus“

tulemuste märkimine tööpakkumistele

        

Oleme tänulikud tagasiside eest ja loodame meeldivale koostööle!

Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере. Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)