Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töö- ja karjäärimess „Meie inimesed – meie võimalused“, sügis 2018

Печать

Добавлено 16.08.2018

Hea tööandja!

Järjepidevuses on jõud. Kutsume Sind ka sel aastal osalema Eesti Töötukassa Töö- ja Karjäärimessile 25.09.2018 Kultuurikatlas.

Võistlus paremate oskustega inimeste nimel on aina tulisem. Järjest keerulisem on leida nn valmis töötajat, õigete oskustega inimest. Kui aga värvata mitte niivõrd väljakujunenud oskuste, vaid tugeva potentsiaaliga kandidaate, võib uute töötajate valim oluliselt suureneda. Elukestev õpe ja ümberõpe, pidev kohanemine ja kohandamine ei ole ammu utoopia, vaid reaalsus. Eesti Töötukassa pakub mitmeid võimalusi ümberõppeks, et parandada töötajate ja ka tööandjate võimalusi. Seekordsel messil keskendume lisaks töötukassa uutele ja olemasolevatele teenustele sellistele teemadele nagu noorte suurem kaasamine, innovatsioon ettevõtluses ja mis on kaleidoskoop karjäär.

Tänavune karjäärimess toimub Tallinnas, Kultuurikatlas, mis on heaks partneriks juba viiendat korda. Mess toimub nii reaal- kui virtuaalmaailmas, kõik osalejad saavad võimaluse ka veebimessil kaasa lüüa.

Esinejate nimekiri on põnev ja teemad köitvad – elukestev karjäär, innovatsioon, efektiivsus ja kui palju peab toetama inimest tema enesearengus. Karjäärimessi ajal toimuvatele seminaridele on osalema oodatud kindlasti ettevõtete personalijuhid ja personaliosakonna töötajad.

Ootame registreerima nii neid tööandjaid, kes on juba Töötukassa pikaaegsed koostööpartnerid, kui ka kõiki neid, kes tunnevad, et messil osalemine annab võimaluse end näidata, saada uusi kogemusi, leida põnevaid partnereid ja saavutada seatud eesmärke.

Osalejate registreerimine lõpeb 06.09.2018 või kohtade täitumiseni. PS! Kohtade arv on piiratud.

Töö- ja karjäärimess „Meie inimesed – meie võimalused“ toimub 25. septembril 2018 Kultuurikatlas kell 11:00-17:00.

Messil osalemine on tasuta. Aktiivsete tööpakkumiste olemasolu tagab koha messil. Messi ajal on Teil kasutada oma laud, kuhu paigutada infomaterjalid ja muu vajalik.

Õnn võib olla juhuslik, õnnestumine - meie enda teha!

Kohtumiseni messil!

 

Merle Haug

Juhtivkonsultant (tööandjad)

merle.haug@tootukassa.ee

Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)