Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Karjäär pärast karjääri

Печать

Добавлено 11.09.2018

25. septembril töö- ja karjäärimessi raames toimub töötukassa karjääriseminar.

Sedapuhku juba viiendat korda. Varasemad seminarid on olnud populaarsed ning nii kuulajate kui veebis vaatajate arv on aasta-aastalt tõusnud.

Seekordsel seminaril keskendume muutustele karjäärielus läbi sportlaste silmade. Oma lugusid jagavad kaks tegevkarjääri lõpetanud sportlast – Jesper Parve, endine korvpallur, praegune blogija, kirjanik, maailmarändur, ning endine tennisist Kriss Eglite, praegune tuntud ehtekunstnik.

Johanna Vallistu Arenguseire Keskusest räägib töömaailmast aastal 2025. Karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa kõneleb õnnelikust tööelust 4.0 ja uue aja karjääristiilidest selle teenistuses. Elisa esindaja Ülle Liblika ettekandest saab teada, kuidas Elisal on 6-tunnise tööpäeva kasutuselevõtmisest alates läinud. Veel tuleb juttu kaugtööst – Kadri Arula annab ülevaate Eesti IT-ettevõtete „argipäevast“ ehk kaugtöötamise võludest ja valudest.

Meie seminaridel on alati olulisel kohal olnud ka paneeldiskussioonid. Seekord arutletakse teemal „Kas aitan end ise või lasen aidata?“.

Vaegkuuljatele ettekannete paremaks mõistmiseks on seekord kohal kirjutustõlgiks õppivad inimesed, kes teevad kirjutustõlget terve seminari jooksul.

Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)