Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Sügisesed infopäevad

Печать

Добавлено 19.09.2018 | Обновлено 19.09.2018

2. oktoobril kell 12-14 toimub Dorpati Konverentsikeskuses Tartu Ettevõtlusnädala raames seminar „Ettevõtluse alustamisest töötajate koolitamiseni“.

Seminarile ootame nii tegutsevaid ettevõtjaid kui ka ettevõtlikke inimesi, kes alles unistavad oma ettevõttest. Räägime, kuidas kirjutada üks hea äriplaan ja millised on võimalused oma töötajate koolitamiseks ettevõtjana. Kogemusi jagavad kaks ettevõtjat – juba aastaid edukalt tegutsenud kohvik ja catering ettevõte Anna Edasi, ning äsja tegevust alustanud Talk disainiagentuur. Täpsem info asub SIIN.

9. oktoobril ootame töötukassa Kvartali büroosse arutelule tootmisettevõtteid, et välja selgitada võimalused vähenenud töövõimega töötajate värbamisel.

23. oktoobril kutsume hotell Londoni konverentsiruumi osa saama seminarist „Märkamata võimalused“, kus tutvustame, millist rolli saab ettevõttes kanda vähenenud töövõimega inimene.

13. novembril leiab aset teabepäev, kus lisaks töötajate värbamisele ja koolitamisele saavad tähelepanu töötajate registreerimise ja maksudega seotud teemad. Teemade osas olete oodatud kaasa rääkima – mis tekitab kõige enam küsimusi ja mida võiks teabepäeval põhjalikumalt selgitada!

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)