Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Tööandjate nõustamine ja töökohapõhine rehabilitatsiooniprogramm

Печать

Добавлено 19.09.2018 | Обновлено 19.09.2018

Töötukassa nõustab ja koolitab tööandjaid, kellel on valmisolek tööle võtta või kelle juures juba töötab erivajadustega inimesi.

Näiteks, kuidas anda märku, et ootate tööle vähenenud töövõimega inimesi; milline on osaajaga, paindlik, kohandatud ning puuet ja erivajadusi arvestav töökeskkond; milliste teenustega toetab töötukassa tööandjat vähenenud töövõimega inimeste värbamisel ja töötamisel. Lisainfo asub SIIN.

Kellele on mõeldud Activitase töökohapõhine rehabilitatsiooniprogramm?

Kui ettevõtte kollektiivis on vähenenud töövõimega üks või mitu töötajat, kellel on raske oma füüsilist laadi tervisemurede tõttu tööülesandeid täita. Programmis saavad osaleda Lõuna-Eesti (Tartumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Võrumaa, Valgamaa, Põlvamaa) ettevõtted, sh. ka FIE-d, kellel on vähenenud töövõime ja tervisemurede tõttu on raske tööülesandeid täita.

Miks on programm tööandjale kasulik?

•Kui töötajal esinevad füüsilised tervisemured, ei pea hakkama uut töötajat otsima – töötaja suudab jätkata samal töökohal.

•Saab soovitusi, kuidas töökeskkonda ergonoomilisemaks muuta – kasvab kollektiivi teadlikkus ergonoomilisematest töövõtetest ja asenditest, millega oma füüsist hoida ning seeläbi töötada produktiivsemalt.

•Kui selgub, et vähenenud töövõimega töötaja vajab tööülesannete täitmiseks abivahendit, mis tuleneb tema tervisemurest, ei too see lisakulusid töötajale ega tööandjale – Töötukassa toel on võimalik abivahend saada kasutamiseks.

Informatsiooni saamiseks või programmi registreerumiseks:

info@activitas.ee, tel: 501 3410. www.activitas.ee

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере. Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)