Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Online töömess 16. novembril

Печать

Добавлено 05.11.2018 | Обновлено 05.11.2018

Lugupeetud tööandjad

Töötukassa kutsub teid osalema online töömessil – Work in Estonia. Mess on suunatud tööandjatele, kes on valmis värbama töötajaid välismaalt ja toimub tänavu juba viiendat korda.

Online mess toimub 16.11.2018 veebiplatvormil www.europeanjobdays.eu. Osalemiseks on tarvis vaid arvutit ja internetti ning valmisolekut messi toimumise ajal mõned tunnid arvutis huvilistega suhelda.

Miks osaleda?

Online teenused on värbamises üha populaarsemad, inimesed liiguvad maailmas ringi, teevad tööampse ja otsivad töötamisvõimalusi teistes riikides.

Online mess on hea võimalus teha ennast nähtavaks uutele sihtrühmadele üle Euroopa ja leida just see töötaja, keda olete otsinud. Tööotsijatena võtavad messist osa inimesed üle maailma, kellel on huvi Eestis töötada. Varasemate aastate kogemused näitavad, et osalejateks on nii kindla valdkonna töökogemusega spetsialistid kui ka lihttöö otsijad. Messiplatvormi külastatavus on iga aastaga kasvanud.

Mis messil toimub?

Mess kestab neli tundi, mille jooksul viiakse läbi kokkulepitud lühi-intervjuud sobivate kandidaatidega (põhiliselt inglise keeles). Messi lõpuks on ettevõttel olemas nimekiri konkreetsele töökohale sobivatest kandidaatidest, kellega on juba läbi viidud eelintervjuud.

Kuidas osaleda?

Osalemiseks on tarvis registreeruda lehel www.europeanjobdays.eu/en/events/work-estonia-0 ning laadida üles inglisekeelsed töökuulutused. Samuti tuleb täita enda ettevõtet tutvustav profiil, kuhu on soovi korral võimalik lisada ka videosid, linke jms. Osalemine on tasuta ja meie EURES tiim toetab teid igal sammul, kus tarvis.

Täpsemad juhendid registreerimiseks ja statistikat juba toimunud messide kohta leiate siit:

http://www.eures.ee/public/Online_messi_juhend_Ettevote_2018.pdf

Küsimuste korral võtke ühendust EURES nõustaja Jaanus Valdmaaga, jaanus.valdmaa@tootukassa.ee või helistage +372 51 83 521.

Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Bänner viib Noortegarantii lehele Bänner viib Rajaleidja portaali venekeelsele lehele, kust leiab karjäärinõu nii noor kui täiskasvanu.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)