Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Lasnamäe töömessil oli rekordarv tööandjaid ja külastajaid

Печать

Добавлено 16.11.2018

6. novembril toimus Lindakivi kultuurikeskuses kuues Lasnamäe töömess. Kohal oli 24 tootmise, logistika ning puhastusteeninduse ettevõtet, kes pakkusid üle 400 töökoha. Tööpakkumisi leidsid ka vähenenud töövõimega inimesed ja noored, lisaks pakuti võimalusi koolipraktikaks. Messi külastas üle 1200 inimese.

Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja Siim Sarapuu: „Olukord tööturul on täna tööotsijale soodne. Vaatamata sellele leiavad paremini tööd need inimesed, kellel on mingi kvalifikatsioon või siis valmisolek selle omandamiseks. Töötukassa toetab oskuste omandamist tootmisvaldkonnas, samuti eesti keele õpet, kui eesti keel ei ole inimese emakeel.“

Selleks, et teada saada milline suund valida ja milliseid oskusi arendada, oli võimalik messil pöörduda töötukassa karjäärinõustajate poole. Kliente nõustas 4 karjäärinõustajat ja pöördujaid oli enam kui 70. Välismaal töötamise küsimustes andis nõu EURES nõustaja.

Töömessi korraldas Eesti Töötukassa koostöös Lasnamäe linnaosa valitsusega.

Эта страница помогла Вам?


Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Bänner viib Noortegarantii lehele Bänner viib Rajaleidja portaali venekeelsele lehele, kust leiab karjäärinõu nii noor kui täiskasvanu.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)

 

 

 

logo_eures01.png