Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa otsib uusi koolituskaardi partnereid

Печать

Добавлено 12.01.2021 | Обновлено 01.03.2021

 

Töötukassa otsib oma partneriks eelkõige neid koolitusfirmasid, kes pakuvad koolitusi, mis valmistavad inimesi ette töötama põhikutsealadel, kus valdkondlike tööjõuvajaduse uuringute (OSKA uuringud, mida teeb Kutsekoda) kohaselt on lähiaastatel kasvav tööjõuvajadus, ja kus tööjõu nõudlus on suurem kui pakkumine. Põhikutsealadega saab tutvuda siin.

Samuti ootab töötukassa eesti keele koolitajaid, kes korraldavad koolitusi Ida-Virumaa piirkonnas eesti keele tasemeeksamiteks ettevalmistumiseks ja omavad Keeleameti heakskiitu.

Karjääriteenuste ja oskuste arendamise osakonna juhataja Karin Andre sõnul on olulisel kohal koolitajate kvaliteet: „Töötukassal on piisav hulk partnereid juba täna, kuid koolitusturul on ka neid firmasid, kes on samuti oodatud koostööd tegema just seetõttu, et nad on mingis valdkonnas eksperdid ja tööandjate hinnangul on nende koolitused tulemuslikud. Parimat teenust saame pakkuda vaid tugevate partneritega. Seetõttu vaatame üle kõikide kandidaatide veebilehed, et hinnata, kas seal olev info annab meile kindluse, et tegemist on usaldusväärse koolitajaga. Teeme seda koostöös Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuriga.“

Töötukassal on praegu 495 koolituskaardi koostööpartnerit, sh kutsekoolid ja kõrgkoolid.

Konkursil osalemiseks tuleb koolitajal pärast tingimustega tutvumist esitada avaldus. Avaldusi võetakse vastu kuni 28.02.2021. Partneriks kinnitatakse koolitajad jooksvalt, kuid mitte varem kui 1.03.2021. Konkursi tingimustega saab lähemalt tutvuda siin

Täiendav teave: telefonil 614 8627 või 614 8608

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере.  

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info [ä] tootukassa [dot] ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)