Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Info teenuseosutajatele seoses tööturuteenuste korraldamisega 02.02.2021 seisuga

Печать

Добавлено 02.02.2021

 

Eesti Töötukassal on heameel teavitada, et alates 01.02.2021 on teenuste osutamine lubatud silmast-silma nõustamise või -õppe vormis ning kaugnõustamise või -õppe vormis nii individuaalselt kui grupis, sh:

  • kontaktsed või suure riskiga tegevused (sh isikuteenindusega seotud koolituste praktiline osa, nt massaaž ja iluteenused) on silmast-silma osutamisel lubatud üksnes juhul, kui kogu tegevuse vältel osaleb selles kaks isikut,  tegevuse ajal ei vahetata partnerit, hoitakse teiste isikutega vähemalt kahemeetrist vahemaad ning muid kontakte teiste isikutega ei toimu;
  • mittekontaktsed või väikese riskiga tegevused on silmast-silma osutamisel grupis lubatud, kui on kuni 11 osalejat (sh juhendaja(d)), tegevuse ajal ei vahetata rühma ja hoitakse teiste rühmadega vähemalt kahemeetrist vahemaad;
  • teenuse silmast-silma osutamisel ei tohi ruumi täituvus olla rohkem kui 50%. 

Tööalase rehabilitatsiooni, kogemusnõustamise ja kaitstud töö teenuse  osutamine  jätkub piiranguteta tavapärases korras. 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере.  

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info [ä] tootukassa [dot] ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)