Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Seminarisari „Suveks valmis“

Печать

Добавлено 28.05.2021 | Обновлено 28.05.2021

foto kutse seminarile

Seminarisari Eesti majutus-ja toitlustusettevõtetele

„SUVEKS VALMIS“

Kutsume osalema seminarisarjas „SUVEKS VALMIS“, mis on spetsiaalselt loodud Eesti majutus- ja toitlustussektori ettevõtete praegustele ja tulevastele töötajatele, toetamaks sektori taasavamist.

Seminarisari koosneb neljast seminarist ja need toimuvad 08.06, 15.06, 17.06, 22.06 Zoomi keskkonnas. Osaleda võib kõikidel seminaridel ja võib valida osalemiseks ka ainult endale kõige vajalikuma teemaga seminari.

Seminaridel osalemine on tasuta tänu Eesti Töötukassa ning Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL) toetusele.

"Suveks valmis" seminarisarja eesmärk on anda kasulikke ja praktilisi teadmisi klientide paremaks teenindamiseks, uute tiimide loomiseks või taaskäivitamiseks, tiimitöö sujuvamaks toimimiseks, samuti töötajate kaasamiseks ettevõtete ja teeninduskohtade turundamisel sotsiaalmeedias.

Seminaride teemad on valitud vastavalt Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL) poolt eelnevalt läbiviidud koolitusvajaduste uuringule, arvestades Covid-19 pandeemia mõju sektori tööjõu oskuste vajadusele. Seminarisarja teemadega tutvuda ja osalejaks registreeruda saab siin:

NB! Koolitustel osalejatel on võimalus koolitusi järelvaadata 7 päeva jooksul

Täna läheb sektor vastu uuele hooajale lootusrikkamalt kui eelmisel suvel – vaktsineeritute hulk ja covid-19 sertifikaadi ehk koroonapassi kasutuselevõtt üle Euroopa alates 15. juunist piiriületuste lihtsustamiseks julgustab sektorit tegevusi taaskäivitama. Teenindussektor peab selleks valmistuma, et olukorras kus kogu maailma riigid turistide pärast konkureerivad, ei saa Eesti lubada kehva teenindust või üldse mitte teenindamist.

Selleks, et töötajad oleksid valmis külalislahkuse sektori taasavamiseks kutsub EHRL koostöös Töötukassaga majutus- ja toitlustusettevõtete töötajaid ja lähiajal valdkonna ettevõtetesse tööleminemist planeerivaid inimesi osalema seminarisarjas „SUVEKS VALMIS“.

 

Eesti Töötukassa

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Heateenindus.ee

Lisaküsimuste korral palun kirjutage info [ä] heateenindus [dot] ee

Эта страница помогла Вам?


Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере.  

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info [ä] tootukassa [dot] ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)