Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Diil aitab pikaajalistel töötutel tööd leida

Печать

Добавлено 27.09.2010 | Обновлено 15.12.2010

Säästuoperaator Diil aitab Töötukassas registreeritud pikaajalistel töötutel tööd otsida, pakkudes neile tööandjatele helistamiseks tasuta Diili kõnekaarte koos ettemakstud kõneajaga.

 

â??Töötute nõustamise käigus ilmneb sageli, et paljudel pikka aega ilma tööta olnud inimestel on probleem, et tööotsimise sidekuludeks ei jätku raha,â?? ütles Töötukassa avalike suhete juht Erko Vanatalu

 

Töötukassa maakondlike esinduste kaudu jagatav Diili stardikomplekt on mõeldud tööotsijatele, kelle tööotsinguid takistab helistamisvõimaluse puudumine.

 

â??Kuna Diili kõneminuti hinnad on odavad, on Diil töötuks jäänud inimesele kindlasti õige vahend töö otsimiseks ning ka muude sidevajaduste katmiseks,â?? ütles Diili ärijuht Rasmus Nurk. â??Eriti pikaajalistel töötutel, kelle säästud ja muud võimalused on ammendunud, kuid kes püüab aktiivselt tööd otsida, võib tasuta saadud kõneajast suur kasu olla.â??

 

Kui inimene eelistab kõnekaardile pigem lepingulist liitumist, on tal võimalik vormistada Diili kõnekaart ümber veelgi soodsamate hindadega lepinguks. Diili kõneminuti hinnad algavad 59 sendist.

 

Säästuoperaator Diil on mobiilsideteenusepakkuja, kes pakub hinnatundlikule kliendile lihtsaid ja odavaid mobiilsideteenuseid. Diili eelisteks on odav minutihind ning töötamine EMT võrgus. Lisaks on Diilil mitmeid teenusepõhiseid eeliseid, näiteks võimalus kõnekaardi laadimisel ise soodusaega valida. Lähemalt www.diil.ee.
 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере.  

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info [ä] tootukassa [dot] ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)