Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa muudab hankekorraldust

Печать

Добавлено 03.03.2010 | Обновлено 01.10.2010

Tagamaks hankemenetluste läbipaistvuse ning kõigi pakkujate läbipaistvama ja võrdsema kohtlemise, karmistab töötukassa hangete läbiviimise tingimusi.
 

Lihtmenetluse korral peab pakkuja esitama kinnituse või dokumendi (või teeb hankija ise päringu) järgmiste asjaolude kohta:
a) Pakkuja on registreeritud Ã?riregistris.
b) Pakkujat ei ole karistatud kuriteo või väärteo eest.
c) Pakkuja ei ole pankrotis või likvideerimisel, tema suhtes ei ole algatatud sundlikvideerimist, tema äritegevust ei ole peatatud.
d) Pakkuja on nõuetekohaselt täitnud õigusaktidest tulenevate riiklike ja kohalike maksude tasumise kohustused.
e) Pakkuja on registreeritud Majandustegevuse registris või omab muud tegevusluba juhul, kui registreering või tegevusluba on tegutsemiseks nõutav.
 

Tulenevalt konkreetse hanke iseloomust kasutatakse ka muid täiendavaid tingimusi pakkujate finants- ja majandusliku seisundi või tehnilise ja kutsealase pädevuse kohta.
 

Lisaks esitavad konkurentsi kahjustava huvide konflikti vältimiseks kõik hankemenetluse läbiviimises osalevad töötukassa töötajad kirjaliku erapooletuse kinnituse.
 

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele  Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. bänner viib e-karjäärinõustamise veebivormile Временные рабочие места. Работа ждет Вас!

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info@tootukassa.ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)