Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa vahetab kogemusi Suurbritannia kolleegidega

Печать

Добавлено 01.03.2010 | Обновлено 12.04.2010

1.-4. märtsini tutvuvad töötukassa spetsialistid Suurbritannia riikliku tööturuasutuse Jobcentre Plus kutsel töötute tööleaitamise võimaluste ja töötushüvitiste maksmisega Suurbritannias.

Kohtumise eesmärk on õppida Suurbritannia kogemustest, kuidas korraldada klienditeenindust ja töölesaamiseks vajalike teenuste osutamist. Töötukassat huvitab eelkõige, kuidas toimub koostöö tööandjatega, töövahendus ja tööotsingute toetamine ning aktiivsusnõuete rakendamine, samuti tööturumeetmete tulemuslikkuse ja mõju hindamine.

Töötukassa on Suurbritannia kolleegidega koostööd teinud varemgi, näiteks edukaks osutunud koondamistele reageerimise teenuse väljatöötamisel 2004. aastal. Seekordsel kohtumisel arutatakse muuhulgas võimalusi koostööprojektiks, mis toetaks töötukassa teenuste paremat kvaliteeti ja tulemuslikkust.
 

Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере.

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info [ä] tootukassa [dot] ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)