Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Olete oodatud 17. mail Tartusse töömessile

Печать

Добавлено 01.05.2013 | Обновлено 22.05.2013


Eesti Töötukassa ja üleeuroopaline tööhõivevõrgustik EURES korraldavad reedel, 17. mail Tartus, ülikooli raamatukogu konverentsisaalis (W. Struve 1) töömessi. Mess on avatud kella 11.00-16.00 kõigile huvilistele, kes soovivad infot töötamisvõimalustest nii Eestis kui Euroopas. Osalemine on tasuta.

 
Messil osaleb 20 Eesti tööandjat, kes saavad võimaluse end tutvustada ning oma meeskonda uusi töötajaid leida.  Pakutavad ametikohad on peamiselt Tartus või Tartumaal. Ettevõtete esindajad viivad kohapeal läbi ka esmased tööintervjuud, mistõttu võiks kandideerijatel kaasas olla CV.
 

Kohal on EURES võrgustiku esindajad Rootsist, Soomest ja Lätist,  kes jagavad teavet elamis- ja töötingimustest oma riigis. Lisaks EURES nõustajatele jagavad välismaal töötamisega seonduvat teavet Maksu- ja Tolliamet, Europass ning MTÃ? Living for Tomorrow. Välismaal õppimise kohta annab infot Dream Foundation, vabatahtliku töö kohta saab küsida EstYes ja SA Euroopa Noored esindajatelt.


Tööturuteenustest ja -toetustes räägib Eesti Töötukassa, tööõiguse alal nõustab Tööinspektsioon. Samuti on kohal Eesti Personalitöö Arendamise Ã?hing PARE, karjäärivalikuid aitavad teha HTK Karjäärikeskuse nõustajad.


Töömessi seminarid toimuvad paralleelselt raamatukogu konverentsiruumides nr 243, 186 ja 191. Seminaridel saab kuulata saab pikemaid ettekandeid, mille hulgast igaüks saab endale huvipakkuva valida.
Suurest saalist leiab messikülaline kõigi osalevate organisatsioonide ja ettevõtete infolauad, infomaterjale saab ka koju kaasa võtta. 
 

Töömessi loengute täpsema kavaga saab tutvuda siin.
NB! Kavas võib ette tulla muudatusi!


Lisateavet leiate Eesti EURES veebis www.eures.ee  ning saate küsida telefoninumbritel 737 0124 ja 15501.
 


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере.  

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info [ä] tootukassa [dot] ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)