Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja AS Hoolekandeteenused sõlmisid koostööleppe

Печать

Добавлено 31.05.2013 | Обновлено 04.06.2013

Täna, 31. mail allkirjastasid Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja AS Hoolekandeteenused juhatuse esimees Maarja Mändmaa koostööleppe.

 

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul on AS Hoolekandeteenustega tulemuslikult koostööd tehtud juba alates 2011. aasta lõpust. Eduka koostöö kinnituseks ning edasiste sidemete tugevdamiseks allkirjastati täna ka ühine hea tahte koostöölepe.

 

â??Allkirjastatud koostöölepe võimaldab probleeme kiiremini ja lihtsamalt lahendada ning pakkuda üksteisele senisest veelgi rohkem vajalikku tuge ja toetust inimestele sobiva töö leidmisel ja nende tööleaitamisel,â?? ütles Paavel.

 

Heameel on tõdeda, et juba praegu on töötukassa teenuste abil AS-is Hoolekandeteenused tööd leidnud üle 80 inimese,â?? lisas ta.

 

"Loodame koostööd jätkata ka psüühiliste erivajadustega inimeste tööturule aitamiseks," ütles Maarja Mändmaa. "Koostöö on sujunud väga hästi ja hindame väga töötukassa kogemust ja oskuseid suurema toetusvajadusega isikute tööhõivesse suunamisel."

 

AS Hoolekandeteenustes töötab praegu üle 1000 inimese. Töötukassaga on edukalt koostööd tehtud nii hooldekodude sulgemisel vajalikuks osutunud koondamiste raames (töötukassa teavitusüritused, töövahendus koondatavatele), uutesse hooldekodudesse personali leidmisel (infotunnid, koolitused) kui ka erinevate tööturuteenuste osutamisel (tööpraktika, palgatoetus, töövahendus, vabatahtliku töö raamleping).

 

Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa eelmisel aastal, mil allkirjastati lepped AS G4S-iga, AS ISS Eestiga ja Rakvere Lihakombinaat/Tallegg/EKSEKO-ga. Sel aastal on koostöölepe sõlmitud EE Narva Elektrijaamad AS-iga. Töötukassa eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.
 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate venekeelsele kutsetestide tegemise lehele Bänner viib tööta ja õpi lehele. Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele. Задайте вопрос специалисту по карьере.  

Контакты

Бюро кассы по безработице

Э-почта : info [ä] tootukassa [dot] ee

На электронные адреса кассы по безработице максимально можно отправлять электронные письма объёмом 10 МВ.

Skype: tootukassa

Инфотелефон: 15501; 669 6513

(Пн-Чт 8.30-16.45; Пт 8.30-15.30, последняя пятница месяца 8:30-12:30)