• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

OÜ Gospa

Регистрационный код: 11658797

A la carte kokk

Рабочие обязанности

Koka ülesandeks on a´la carte menüü roogade ettevalmistus vahetusevanemate juhendamisel ning serveerimine kindla retseptuuri alusel, osalemine uute toodete/menüüde väljatöötamisel, korra- ja puhtuse tagamine oma tööpiirkonnas

Требования к кандидату

Прочие требования
Sul on suur kirg kokkamise vastu
- Sul on hea pingetaluvus
- Oled initsiatiivikas ja kiire taibuga;
- Sulle meeldib meeskonnatöö ja hea tulemuse nimel oled valmis ka teisi aitama;
- Kasuks tuleb varasem töökogemus a la carte restoranis aga ei pea olema

Со своей стороны предлагаем

- väärilist palka ja tulemustasu
- rõõmsat ja toetavat meeskonda
- koolitusi ja ühisüritusi
- võimalust töötada graafiku alusel, millega kaasneb paindlik tööaeg
- omapere soodustusi

Местонахождение места работы
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Tori tn 2
Число вакантных рабочих мест
2
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Töö graafiku alusel
Работа по сменам
Да

Soovi korral pakume majutusvõimalust.

Срок выдвижения кандидатуры
12.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Piret Trei, hotelli tegevjuht, Телефон: 5223989, Э-почта: yäNmüdüNmäJkeqyzdmm