Väärikas Vanadus OÜ

Регистрационный код: 14441848

Abihooldaja

Abihooldaja üldhooldekodus

Рабочие обязанности

Otsime uut inimest meie kollektiivi. Tööülesanded on hoolealuste abistamine igapäevastes tegevustes; voodipesude vahetamine; mähkmete vahetamine; hoolealuste igapäevaste hügieenitoimingute abistamine; üldine tubade korrashoid.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Otsime südamlikke ja empaatilisi inimesi, kellega oleks tore koos töötada

Meil on toetav ja tore kollektiiv, kus on võimalus kaasa rääkida. Meie juures saab tasuta tervislikku toitu ja hüvitame maakondliku bussitranspordi. Oleme paindlikud ja vastutulelikud töögraafiku koostamisel. Abistav kollektiiv juhendab raskemate tööülesannete puhul. Iga aastane palgatõus garanteeritud.

Pärnu maakond, Saarde vald, Kilingi-Nõmme linn, Pärnu tn 47, endine Kilingi Villa Külalistemaja
1
Заработная плата (брутто)
650-850 EUR
Hooldustöötaja kutsetunnistusega on töötasu 5 € tunnis, ilma kutsetunnistuseta 4.50 € tunnis.
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Vahetused on 8 tunnised valved 8:00-16:00.
Работа по сменам
Да
Временный
haiguslehel oleva töötaja asendamine
Время приступления к работе
15.06.2020

Срок выдвижения кандидатуры
12.06.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Rene Ollino, Juhataja, Телефон: 56600428, Э-почта: NmTmJÕähäTkäjähhzdmm