Uhtna Hooldekodu

Регистрационный код: 75038345

Abihooldaja

Eakate klientide hooldamine ja põetamine.

Рабочие обязанности

Eakate klientide hooldamine ja põetamine. Klientide abistamine nende igapäevaelu toimingutes: kliendi isikliku hügieeni jälgimine ja abistamine selle täitmisel; hügieenitoimingud/pesemine; vajadusel mähkmete vahetamine; riietamine, abistamine liikumisel; kliendi toitumise jälgimine, söötmine.

Требования к кандидату

Прочие требования
Nõudmised kandidaadile: hea meeskonnatöö ja suhtlemisoskus; pingetaluvus ja empaatiavõime; kasuks tuleb eelnev töökogemus. Tööle asumiseks on vajalik kehtiva kriminaalkaristuse puudumine

Со своей стороны предлагаем

Erialast täiendkoolitust; sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Uhtna alevik, Laulukaare tn 3
1
Заработная плата (брутто)
700 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
15.12.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Marina Landberg, Asutuse esindusõiguslik isik, Телефон: 53875004, Э-почта: marina [ä] rakverevald [dot] ee

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?