LIDO (LIDO Eesti OÜ)

Регистрационный код: 12549100

Abikokk

Ülemiste Lido

Рабочие обязанности

Toitude valmistamine vastavalt tehnoloogilistele kaartidele. Töökoha korrashoid ja hügieeninõuete täitmine.

Требования к кандидату

русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Kandidaadilt ootame huvi toidu valmistamise vastu, vastavalt kliendi soovile toidu taldrikule serveerimisvalmidust, positiivsust, julgust ja avatud suhtlemist, korrektsust, täpsust ja vastutustundlikkust, kehtivat tervisetõendit ja tahet töötada meeskonnas

Töökogemust tuntud rahvusvahelises toitlustusettevõttes, stabiilset töösuhet, kindlat töötasu tunnitasu alusel, tööalast väljaõpet, tööd graafiku alusel, toetavat meeskonda, soodustusi ja üritusi.

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 4
1
Заработная плата
4,60 € tunnis.
Peale katseaega lisanduvad boonustasu laitmatu töö eest ja omatöötaja soodustused. Tööandja kindlustab kaks korda päevas sooja toidu.
Полная занятость
Tööpäev 6.00- 18.00 graafiku alusel.
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
19.02.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
personalispetsialist, Телефон: 55571640, Э-почта: ymNqeTzhJhäDedmm