• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Käru Põhikool

Регистрационный код: 75026537

Abiõpetaja

Abiõpetaja lasteaias

Рабочие обязанности

Abipetaja abistab õpetajat igapäevaste õppe- ja kasvatustegevuste läbiviimisel, osaleb töö planeerimisel, õppekäikudel, pidudel ja muudel ettevõtmistel.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Otsime kohusetundlikke ning lapsi armastavaid inimesi liituma meie kollektiiviga. Eelnev töökogemus lastega või teadmised pedagoogikast tulevad kasuks.

Pakume väikest, toredat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda.

Местонахождение места работы
Järva maakond, Türi vald, Käru alevik, Aia tn 20

Elulookirjeldus, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kandideerimisavaldus saata hiljemalt 11. novembriks 2021 e-postile: info [ä] karukool [dot] edu [dot] ee

Срок выдвижения кандидатуры
18.11.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Mari Vest, õppejuht, Телефон: 5307 2661, Э-почта: oppejuht [ä] karukool [dot] edu [dot] ee

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?