Munitsipaallasteasutus Viimsi Lasteaiad

Регистрационный код: 75021698

Abiõpetaja MLA Viimsi Lasteaias

Рабочие обязанности

Otsime oma kollektiivi tegusaid ja rõõmsameelseid inimesi, kes aitavad laste elu lasteaias teha meeldivaks ning turvaliseks. Igapäevane töö on laste abistamine õppetöös, õues käimine, söögisaalis laudade katmine ja koristamine ning rühmaruumide korrashoid.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
начальный уровень
e-posti kasutamine, interneti kasutamine
Прочие требования
Eeldame, et kandidaat on läbimõelnud oma kandideerimise tahte abiõpetaja ametikohale, peab kokkulepetest kinni ja esitab oma kandideerimissoovi vaid juhul kui on huvitatud ka reaalselt töövestlusele ning hiljem meie asutusse tööle tulemisest.

Soovime leida töötajaid, kes on huvitatud pikaajalisest koostööst

Häid kaasaegseid töötingimusi, puhkust 35 kalendripäeva, stabiilset töökohta.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Viimsi vald, Randvere küla
Число вакантных рабочих мест
3
Заработная плата
Pegagoogilise haridusega töötaja töötasu on 915.- €
Время приступления к работе
06.12.2019

Срок выдвижения кандидатуры
30.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Mirje Trei, Телефон: 56220121, Э-почта: gäNOmJjäägqähzqümzäzDdmm